www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dali je moguce
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
astrolog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Dec 2006
Poruke: 27

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: dali je moguce Na vrh strane Na dno strane

Treba mi strucan savet. Zapravo dosao sam do jeftinog lap-topa zajedno sa telefonom, koji je kao mali comp, takodje sa windowsom u sebi?
Sobzirom da se slabo razumem u te kombinacije, dali je moguce pronaci ga pri samim ukljucivanjem, jos uvek ga nisam pustio u pogon.Mnogi mi kazu da ne pokusavam da ga ukljucujem,jer se pretpostavlja da je kradena roba bas zbog cene cak i kad se reinstalira program ima mogucnosti da se pronadje i locira.Kako da ga ocistim i slobodno pustim u pogon i na internet?????
Hvala unapred svaki savet je dobrodosao :ufff:



_________________
Mi dolazimo iz grada gde su klinci kriminalci,oko vrata lanci,na majci poznatih firmi znaci
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam te dobro razumeo dobio si Lap-Top uz Telefon? Pa pazi sto se laptop-a tice slobodno mozes da ga koristis jer cak iako je kraden - to sto ces ga ukljuciti nece nikome pomoci da ga nadje. Mozes i na internet da ides bez problema Smile Znaci sto se laptop-a tice slobodno koristi - to nije mobilni telefon da se locira preko serijskog broja Smile
 
astrolog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Dec 2006
Poruke: 27

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: dali je moguce Na vrh strane Na dno strane

Ali to je noviji model lap topa WI-fi, core duo i razna sranja moze cak i vista da se instalira Sad a dali moze IP da se izmeni ili neki serijski broj compa Sad

_________________
Mi dolazimo iz grada gde su klinci kriminalci,oko vrata lanci,na majci poznatih firmi znaci
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile Pazi ovako, IP adresu ne dobija komp nego tvoj modem. Zasto je to bitno - pa zato sto kad god se konektujes - ako si na dial-up-u ti dobijes novu IP adresu, ako promenis providera dobijes novu IP adresu itd itd... Serijski broj kompjutera ne postoji upisan ni u jednu ROM memoriju posto je u principu svaki deo sa svojim serijskim brojem. Moze da bude i poslednja rec tehnike - ne moze se locirati komp kao komp. Uostalom da li zaista mislis da ce neko da se zeza sa tvojim lap-top-om i da ga locira?
 
astrolog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Dec 2006
Poruke: 27

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 6:36 pm    Naslov poruke: dali je moguce Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da ovde u Holandiji hoce da se zezaju, zato mi je i potreban strucan savet, sobzirom da sam video pravu cenu lap topa u prodavnici, 1300 evrica.Znaci mogu da se pouzdam u tvoje misljenje i da samo instaliram novi Windows ?? HEHE ako me skenjaju drotovi vidimo se u Beogradu :snipersmile: Hvala ti u svakom slucaju pa javljam sta se desilo :kompjuter:

_________________
Mi dolazimo iz grada gde su klinci kriminalci,oko vrata lanci,na majci poznatih firmi znaci
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Smile Pazi ovako, IP adresu ne dobija komp nego tvoj modem. Zasto je to bitno - pa zato sto kad god se konektujes - ako si na dial-up-u ti dobijes novu IP adresu, ako promenis providera dobijes novu IP adresu itd itd... Serijski broj kompjutera ne postoji upisan ni u jednu ROM memoriju posto je u principu svaki deo sa svojim serijskim brojem. Moze da bude i poslednja rec tehnike - ne moze se locirati komp kao komp. Uostalom da li zaista mislis da ce neko da se zeza sa tvojim lap-top-om i da ga locira?
Sve navedeno je tacno tako da sto se lap topa tice opusti se a mob vidi nosi na dekodiranje ili slicno jer tu vec mogu da te vataju...(naravno ako je telefon prijavljen da je kraden )

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE NE NE, nemoj ni slucajno da palis komp, ima ti holandjani da te lociraju za 7 minuta, znas kakvi su oni... Nego ti lepo spakuj komp i u DHL peket pa za Srbiju! Adresu cu da ti dam preko pm-a pa lepo da se oslobodis te tvoje bede. Zahvalices mi kada dodjem do Holandije, pa idemo u neki hasish bar na pice Wink Wink Wink

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> dali je moguce Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon