www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~3G~ (treca generacija)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 10:29 am    Naslov poruke: ~3G~ (treca generacija) Na vrh strane Na dno strane

Znate li ljudi kad ce biti uvedena treca generacija kod nas, neki kazu da vec gledaju B 92, ali ja stvarno nemam pojma kako i ako uopste moze gde mogu da se nadju parametri za podesavanje UMTS-a???
Zanima me takodje da li kod nas postoji mogucnost video telefonije (Video call)???


 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

video telefonija je u sklopu sa 3G i to nece skoro kod nas. Mobtel se hvalio da kao testira to ali samo su to prazne price. Za koju godinu ocekuj.
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci ovi sto pricaju da gledaju b92 na fonu, lazu, majku im...
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lazu lazu i to mnogo. Iskreno 3G postoji samo u Nemackoj i to u nekoliko mreza ne u svim i postoji u Engleskoj. Sto se tice drugih zemalja u Evropi mozda postoji jos negde ali nisam siguran, ali kod nas nema sigurno.
 
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 9:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji i u Austriji jer tu zivim i radim a i koristim 3g telefon 6630 nokia i naravno koristim video telfoniranje mada me nerviram sto moram da koristim onu stanicu da bi i mene neko video ali sta da se radi nameravam da kupim neki drugi da mogu u pokretu da ga koristim.
Pre neki dan jedna od firmi su ponudili da placas 9 evra mesecno i gledas 5-6 tv preko 3g-a i tako to .
 
toncek_zadar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 21 Jun 2006
Poruke: 25

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u hrvatskoj video pozive ili 3g mrezu podrzava vip za t-mobile ne znam. uglavnom do mreze ti je . mreza to mora imati i onda samo kupis neki od 3g telefona i pricas i gledas nekoga. ali sam cuo da nije bas jeftino

_________________
TONI
 
Sonezi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:33 am    Naslov poruke: g Na vrh strane Na dno strane

Pa kakvi smo mi bice za 10 god
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za b92 moze!
ali samo na 063, i to je livestream...
naravno samo link nemam, ali to ti je kao da gledas preko neta. nista posebno...
i za 064 koliko se secam moze Pink...
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam cuo ulaskom trece mreze 061 u Srbiju pojavice se i 3G. Telenor vec ima licencu i ocekujemo u skorije vreme da se pojavi. Telekom je takodje dobio licencu i precizirao da ce u januaru poceti sa probnim radom!
 
bojke85e
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 73
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ваљда ће бити,иначе сам џаба куповао овај z1010

_________________
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

batali taj 3G i kad ga uvedu odrapice onoga ko ga ima, posebno onaj ko ne zna da iskljuci automatsko trazenje 3G mreze...Nego oni koji zive na podruciju NBG jel neko primetio da se stalno pojavljuje na cell broadcast-u umesto Novi Beograd nekad izadje Boki 3G?
Meni to ponekad izadje umesto Novi Beograd.
 
bojke85e
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 73
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

јесте видео сам то ,појављује се на Новом Бг-у

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> ~3G~ (treca generacija) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon