www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Varazdin
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
koren-187
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Varazdin Na vrh strane Na dno strane

ovo je mali film od grada varazin !

http://www.varazdin.hr/multimedia/GradHrvatski.wmv

i na strani varazdin.hr ima jos puno slike od ulice i trgovine ! stvarno se mora jednom vidjet !


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo nekoliko slika grada...posto stranicu vec nisam mogla optvoriti koju nam je koren ponudio

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 8:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jos nekoliko slika

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O Vrazdinu sam cula jako puno u vreme one bivse juge kada su mnogi odlazili tamo, pocev od mog oca....ali na zalost nikada nisam otisla tamo....

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jos par slicica

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
indijanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Varazdin ... Davno je to bilo, kada sam kao skolarac hodala tim ulicama Sad Bila su to, jako lijepa vremena.. Jedini grad gdje su mi posluzili cevape sa pomfrijem, snitama hljeba i viljuskom i nozem... Kojeg li soka za mene tada Mr. Green
Nadam se da cu, u skorije vrijeme, pronaci vremena da obidjem to podneblje, a posebno Marusevec Crying or Very sad

_________________
Ljudi su najmanje iskreni prema sami sebi
 
Balky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fuf... Eto Balky je tamo odstudiro 6 godina, pa ce uskoro nabacit par slika, sto Trakoscana, sto MAruseva, sto Bele, samo mi je crko disk, pa nemam sad pojma gde su mi slike Smile ..
naci cu ih skoro, dan dva tri, pa malo opsirnije Smile

Inace stari barokni grad, prepun starih gradjevina, palaca i dvoraca, najljepsim grobljem u europi, koje je poput oveceg botanickog vrta.

Nedaleko varazdina prekrasni Arboretum Vinica, sa nazalost razrusenim dvorcem, ali sa jako jako puno stabala i biljaka iz cijelog svijeta.

Slike uskoro, ako nekog jos nesto zanima oko VZa, nek pita Smile

_________________
------------------------------
--- Doc'e cica na kolica---
------------------------------
 
Srpkinja80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 51
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tamo nisam bila i nebi zelela da idem

_________________
srce Beograda
 
Balky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srpkinja80 je napisao/la sledeće:
Tamo nisam bila i nebi zelela da idem


Evo odma da pitam, a sto ? Ja sam od onih koji oce svugde da ide i sve da vide, pa mi ovakav stav nije jasan, a grad ko grad ima svoje prednosti i svoje mane.

_________________
------------------------------
--- Doc'e cica na kolica---
------------------------------
 
begoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 89
Mesto: Zrich / Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i mene bi to isto interesiralo...
i ako si srpkinja, i obozavas Beograd (kao i ja), ipak je isto videti druge gradove..
 
S__B
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 36

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Varaždin je predivan grad, to morate vidjet!!

_________________
Ti znaj da Rijeku Volim ja...
 
aglej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki raspust za uskrs budem tu, provod nije bas pohvalan...po dosadno je...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Varazdin Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon