www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Serijal "Top lista nadrealista"...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Serijal "Top lista nadrealista"... Na vrh strane Na dno strane

Da li mozda neko ima ove serije koje su se nekada prikazivale na TV? Voleo bih da ih nabavim, pa molim sve koji imaju nesto od ovoga da se jave...

Hvala unapred svima... Wink


 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da mogu da se nabave na internetu. Ne znam tacno stranicu ali nije tesko ukucati pojam u "google"
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 7:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima sigurno na netu, a nadrealisti su stvarno genijalni...Uvijek ih mogu gledati i smijati im se

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Re: Serijal "Top lista nadrealista"... Na vrh strane Na dno strane

vladeling je napisao/la sledeće:
Da li mozda neko ima ove serije koje su se nekada prikazivale na TV? Voleo bih da ih nabavim, pa molim sve koji imaju nesto od ovoga da se jave...

Hvala unapred svima... Wink


Ma Nadrealiti su ZAKON !!!

Kod nas se Nadrealisti poeceli opet prikazivati na TV Very Happy Imaju se uzeti ovdje na pijaci skoro sve epizode na cd-u, a mislim da bi trebalo biti i za download preko torrenata)...pa probaj 8)

edit by Cute Blondie...editovala sam ti post, linkovanje je zabranjeno na sajtu, imas opciju pp za takve informacije Exclamation

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
The Kide
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alhemicar je napisao/la sledeće:
ja mislim da mogu da se nabave na internetu. Ne znam tacno stranicu ali nije tesko ukucati pojam u "google"


Evo ja sam trazio "Nadrealiste" na netu i mislim da ih nije tako lako naci,kao sto se misli!!! Ako ih negde ima, nisu free!Vidim da bi ih ljudi rado razmenjivali,putem poste (PTT), ali to nije ni brzo, a ni pametno u danasnje vreme!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ih imam sve al na video kasetama....volila bi da ih zbavim u dvd izdanju,vrjedi ih imati

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima da se naruci na par stranica ali su snimci uzasno losi. Sad
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas ih na youtube-u.Lijep pozdrav...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 6:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosle godine sam narucio preko neta i kvalitet je strasno los, tako da sam sve bacio u smece.
U medjuvremenu prijatelj poskida sve epizode sa neta i ja ti sve to lepo prebacim na DVD, verujuci da je sve OK. Medjutim ton kasni, neke scene fale, i jos par glupih gresaka, tako da sam i to bacio u smece.

E sada je kaze nabavio dobrog kvaliteta, ne znam gde je skinuo niti me zanima.

Uglavnom imas da skines negde na netu Smile

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima, ali i sam si rekao da je lošeg kvaliteta. To je snimano na VHS, pa je stajlo koju godinu ili se gledalo x puta, a zatim onako oštećeno prebacivano u DivX
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Serijal "Top lista nadrealista"... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon