www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ginekolog
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
AndjelaBGD
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 21 Jul 2008
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuu,pa mene je sramota.

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja idem minimalno 2 put godišnje.Nekad sam išla svaka 3 mjeseca.Ginekološki pregled svakom mora bit obavezan jer tolko je bolesti po život i plodnost opasnih koje uopće nemaju simptoma, a valjda za svaku bolest je dovoljno 3 mjeseca, za neke i manje da progradiraju.Posebno bi trenbalo ić redovito na preglede zbog HPV jer je to jedna strašno podmukla, moguće i za život opasna infekcija (ako se ne liječi), a vrlo lako se pokupi (nova saznanja su da se ne prenosi samo sexom).HPV je danas i više nego široko raširen i svaka druga spolno aktivna žena ga ima, a ima i onih koje nisu spolno aktivne.Mislim da će uskoro nastat epidemija HPV Rolling Eyes .Zato cure pazite s kim se upuštate u sex i idite redovito na preglede, oni su kod HPV presudni.Najbolje je to što najčešće nema simptoma tako da misliš da si zdrava, a u tebi se razvija rak.Nije to ništa za šalu i sve neugodnosti i sram, lijenost treba pregrist i ić redovito na preglede.Opet nekad nije dobro ni često ić jer dosta žena pokupi nešto upravo u bolnicama.

Inače, nikad nisam imala ženskog ginekologa.Nije mi bed ić na preglede, samo što sam lijena za otić.Malo mi je neugodno samo kad mjenjam doktora pa dođem prvi put.AL poslje se naviknem na njega i shvaćam to kao obavezu i nešto sasvim normalno.Uopće ne razmišljam o tome da sam gola pred nekim.

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za par dana treba da idem na svoj prvi pregled...
verovatno cu cesto ici jer volim da vodim racuna o svom zdravlju Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bar dva puta godisnje,to je normalna stvar,ne vidim tu nista lose Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sam išla pre 2 nedelje na redovan pregled Wink
Ne razumem neke devojke ili žene kako ne vode brigu o sebi Rolling Eyes
A pregled traje samo 15 minuta..Ne vidim ništa loše otići i obaviti ono što treba!
 
gogaana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Nov 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ici redovno na preglede Shocked to vam kazem iz mog loseg iskustva
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom do dvaput godišnje, u zavisnosti od potrebe....

I nije bitno da li je ginekolog muško ili žensko....svi su istu školu učili.

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 4:22 am    Naslov poruke: Re: Ginekolog Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Koliko rado odlazite na ginekoloske preglede????
Da li vam je svejedno da li je to zena ili muskarac????
Da li mislite da je pregled 2 x godisnje neophodan ili idete samo kad imate tegobe??

^ Vala nikad ne odem nasmejana Mr. Green
Pregled je 2 x godisnje neophodan, cak i cesce ako je potrebno, sve zavisi.
Nije bas bitno jel muskarac ili zena ali preferiram muskarca za svog ginekologa Mr. Green
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 1:37 am    Naslov poruke: Re: Ginekolog Na vrh strane Na dno strane

anchi22 je napisao/la sledeće:
Nije bas bitno jel muskarac ili zena ali preferiram muskarca za svog ginekologa Mr. Green


Niti ni ti naivna Laughing Laughing Mr. Green
Zadnji put sam bila novembra 2008 i trebala bi ići sad sept.
Rolling Eyes
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nerado idem, ali ipak idem... I svaki put kod drugog doktora. Rolling Eyes Samo sam jednom bila kod žene i mogu reći da je ona bila najnježnija, a i ja sam bila opuštenija nego kod muškaraca. Inače sam "shy", tako da se sva tresem dok se približavam onom stolu... Laughing Laughing Laughing

Sjećam se kad sam otišla prvi put i kad me ginekolog 'ispipao' -> nakon toga, tri dana sam osjećala njegove prste na donjem dijelu tijela. Neutral Laughing Laughing Laughing
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 09, 2009 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ahahah ja se sad bas spremam da idem kod doce...
Pa sta znam , sto se mora nije tesko Smile

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 09, 2009 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem 2 puta godisnje, i isla sam pre mesec dana...nista strasno...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Ginekolog Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon