www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

smrsala sam i sta sada?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: smrsala sam i sta sada? Na vrh strane Na dno strane

promenila sam navike u ishrani, pila jabukovo sirce...za 3 godine skinula preko 20 kg...
i sta sada sa viskom koze?
kada obucem pantalone sa zasteksom i sve stegnem izgleda dobro...ali blizi se leto..plaza....
ima li neko iskustva sa ovim problemom?


 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino resenje kod velikih `keceljastih` stomaka sa viskom koze nakon trudnoce ili velikog gubitka tezine je odstranjenje viska koze sa plastikom trbusnog zida.
Trajanje: Operacija traje 2-3 sata.
Anestezija: Operacija se izvodi u opštoj anesteziji.
Boravak na klinici: Kod vecih zahvata preporucuje se ostanak 2-5 dana.
Ožiljci: Ožiljak se krije u donjem delu stomaka, tzv. bikini ožiljak, i ožiljak oko novonapravljenog pupka (ako ga je potrebno napraviti )
Povratak aktivnostima: Nakon 10-14 dana. Nosi se pojas oko mesec dana, i preporucuje uzdržavanje od vecih fizickih napora u tom periodu.

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bas do te mere opustena...
idem na vezbe...sve izgleda ok...
samo nisam kao sto sam bila pre sa istom ovom kilazom...
zemljina teza...najveci neprijatelj zene u godinama.. Very Happy
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Viska koze se ne mozes otarasiti nikako drugacije ( a o kolikom visku je rec, minimalnom, maximalnom-isto je), sem kao sto schtranga rece-operacijom!
Moja sestra je imala minimalno tog viska, ali dovoljno da stvarno ruzno izgleda. Posto su joj svi doktori, fittnes "majstori" reklid a tome nema pomoci, sem plasticnom operacijom-podvrgla se na kraju tom zahvatu. Sve je kao sto schtranga rekla, samo sto nema NIKAKVOG oziljka kod pupka. Tu ne moze da bude oziljka, jer se ceo zahvat radi sa unutrasnje strane zida stomaka. Ima rez na skroz donjem delu stomaka, koji se kad obuce ves ili bikini-ne vidi, a jako je tanak i ravan, tako da tek kad izbliza pogledas, mozes da ga vidis. Prezadovoljna je sada svojim stomakom (zahvat je radila pre 6 godina), a stomak joj izgleda kao da ceo zivot vezba, bar po 2 sata dnevno! Very Happy To ti je jedino resenje! Ili da se pomiris sa time, da imas taj visak, ako mozes. Wink

_________________


 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusaj vjezbom kolko tolko mozes popraviti
 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vezbe imaju vec dosta efekta..., tj vezbe i masaza...polako se sve zateze i dolazi na svoje...
a sto se tice skalpera i operacija...to cu da prepustim lenjim zenama....
ipak postoje prirodni procesi....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vezbom da smanji kozu?! Koje to vezbe, ako nije problem da to podelite sa nama kao novo otkrice, pomazu u smanjenju "kolicine" koze. Jer svi, svi doktori (bez i jednog izuzetka), reci ce vam istu stvar: u zavisnosti od elasticnosti koze, koza moze do jedne odredjene granice da se vrati na staro, ali nema sanse da se na bilo koji nacin, covek otarasi viska koze, niti vezbom, niti kremicama, niti bilo cime! Rolling Eyes Ok salo, to je nesto drugo, ali koza-nema sanse teoretske! Rolling Eyes Wink

_________________


 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponavaljam...nemam viska koze kao baba od 90 godina...malo je opustenija nego pre..
i povlaci se...zateze se...
da li je od vezbi i krema ili je to neki prorodan proces ili mozda cudo...ne znam. ali vidim da se zateze i povlaci.
verovatno je to sto kazes do jedne granice bas ono sto je meni potrebno...
znaci nemam veliki viseci stomak i ostalo.
recimo viska koze imam na nogama (i to samo malo) i na rukama onaj deo izmedju ramena i lakta..a stomak mi je bas super (imam i plocice) iako sam rodila troje dece.
posle porodjaja mi se stomak vratio u normalu posle par meseci..
a ako mi ne verujes...dodji pa me ispipaj, pa reci doktorima da nisu bili u pravu.



edit by knknpnkn
NEMOJ da provociras bez razloga, jer znas da to ne vodi nigde! Rolling Eyes Hvala!
Wink
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li je od vezbi i krema ili je to neki prorodan proces ili mozda cudo...


ja mislim ovo poslednje ce da je Mr. Green

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto samo zenske osobe (citaj: lepsi i nezniji pol) govori i pishe o mrsavljenju? Razz
Eto i ja sam dosta smrsao u poslednje vreme. Smile

_________________


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocigledno ne citas sta se pise! Koza ukoliko je elasticna-moze da se vrati ubrzo posle porodjaja na staro! Ukoliko nije elasticna-nema nista od toga. Doktori naravno da jesu u pravu, samo sto treba razumeti sta pricaju,a to je upravo to sto sam ja gore napisala: moze, ukoliko je ellasticna i u zavisnosti od toga koliko se rastegla. Visak koze koji visi (kao bas kod tih bakica koje si pomenula)-nema sanse da se ikakvim vezbama vrati na staro, a o kremema da ne pricam. Nije to topla voda otkrivena, to je nesto, za sta smatram,da svi ljudi koji su imalo upuceni u fitnes, anatomiju.......znaju. NARAVNO da ne mozes suditi ti po svom jednom slucaju i pokusati ti da dokazes na svom primeru da doktori i fites instruktori nisu u pravu. Rolling Eyes I moja sestra je imala malo viska koze posle porodjaja-pa joj se vratilo na staro, vrlo, vrlo brzo posle porodjaja. Da li to znaci, da je i najstarijoj sestri trebalo da se desi isto, koja je u trudnoci dobila 3x vise kilograma, nego ta koja je tu kozu izgubila?! Malo mi takav savet neozbiljan (savet tipa: ne slusajte doktore, lupaju gluposti-a bez da se razume poenta toga sto govore), jer moj jedan primer-pokazuje drugacije.
No, da ne bude da izlazimo iz okvira teme, ako vec znate carobnu forumlu (a da to nisu vezbe-jer to definitivno nije carobna formula za kozu), posavetujte i ostale diskutantkinje, svakako ce vam biti zahvalne. Jer ovaj forum sluzi da bi se iskustva podelila i da kada vec napadate neciji stav-to treba da opovrgnete dokazom ili KONKRETNIM savetom, a ne recima: nemate vi pojma, kod mene je bilo suprotno.

ps. nisi nam rekla, koliko si kilograma dobila u trudnoci, da bi mi stekli sliku, koliko si to koze viska izgubila. Jer nije isto, izgubiti kozu posle par-10kg viska i nije isto izgubiti kozu, posle 20,30 ili vise kilograma viska! I nije isto onima sa elasticnom kozom, kao onima koji nemaju elasticnu kozu:wink: Ogromna razlika!

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Uto Apr 04, 2006 1:10 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel moguce nekako ukloniti strije ako se koza naglo poveca pa naglo smanji? Smile

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> smrsala sam i sta sada? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon