www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Polubrat / Polusestra...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Polubrat / Polusestra... Na vrh strane Na dno strane

Zamislite da van mater npr nakon razvoda upozna nekog čovjeka i ostane trudna s njim, i rodi npr..dječaka..Da li će van on biti isto brat ili obično mule tj. polubrat i ništa van neće značit, ili će ipak bit jedan dio vas..? Ako neko ima polubrata ili polusestru neka nan malo pojasni taj odnos...da li postoji doza ljubmore i zavisti i slično..


_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam ni polubrata niti polusestru..medjutim smatram da krv nije voda i da su krvne veze veoma jake..samim tim smatram da ne bi trebalo biti kao da je otpadnik.Poznajem dosta polubrace i polusestara koje se jako dobro paze..imam takvih slucajeva i u familiji i ne vidim razlike u odnosu izmedju prave brace i polubrata.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam polubrata i polusestru ali nikada nisam zivela sa njima
i malo ih poznajem.pokusala sam biti "rod " sa njima ali nije islo.
dva smo razlicita sveta,nista zajednicko nemamo
tako da sam odustala...

_________________
www.ONE.org
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam 2 polubrata koje nikad nisam upoznala....ima vremena...dok porastu i shvate neke stvari

onda cu pisati komentar, kako i da li smo se slozili

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam polubrata koji je nazalost tragicno izgubio zivot.Sada zalim sto mu nisam dozvolio da mi se dovoljno priblizi.Zato savjet"Ne grijesite kao ja"

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne razumijem zasto bi netko imao nesto protiv svoga polubrata il polusestre? oni su ljudi koji nistu krivi nizasto,koji su slucajno tu kao i ti.....

ne razumijem takvo ponasanje,glupo je

_________________
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam dva polubrata i dve polusestre
dvoje nikada nisam ni videla, zive daleko, ne pricamo cak ni istim jezikom Confused .... a sa drugim bratom i sestrom sam bila jako bliska dok su bili ovde, sada su i oni daleko ali odrzavamo kontakt..
ne znam, tesko je to objasniti, meni barem... Neutral

_________________
~Duo de la muerte~
 
ZdEnKo1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 56
Mesto: Moscow

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam sestru,zapravo otac mi se razveo od majke kad sam imao 6 godina i kasnije se ozenio zenom koja vec ima kcerku.
Sada zivimo zajedno i sve je super ali nije to ono,ja se opet vise ispricam sa rodicom koju vidim svaka 3-4 mjeseca. Npr ako ja nisam kuci mjesec dana sestra mi ne posalje ni poruku a isto tako i ja ako nje nema, sad da li je to navika ili sta neznam brat je jedno a polubrat drugo.
Opet ima raznih slucajeva kad rodjena braca ne mogu zajedno...
Ko ce ga znati jbt.

_________________
**Take me home, United Road; To the place I belong; To Old Trafford, To see United; Take me home, United Road." **
 
MEDOLINA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 48
Mesto: SUBOTICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam polusestru ali mi to nikad ne naglasavamo,slazemo se i posecujemo se.ona mi je sestra a ono polu-to ne postoji!

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE
 
Fionda Rizzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Jul 2007
Poruke: 112

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam dva polubrata i polusestru sa oceve i tri polusestre sa majcine strane. Samo sto kod mene nije prica da su se moji razveli pa opet osnovali porodice, nego moji roditelji su imali svako svoju porodicu a vidjali su se tajno i stvorili mene! Isuvise je komplikovano ali mene su sva braca i sestre lepo prihvatili i super se slazem sa svima.

_________________
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam polubrata sa oceve strane i sasvim odlicno se slazem sa njim,mada se jako slabo vidjamo jer ga na zalost moja majka ne podnosi Embarassed i zbog toga se uvek vodi diskusija,ali ja sa njim nikakvih problema nemam,kad god mi zatreba on je uvek tu pored mene da mi pomogne u bilo cemu!

_________________
 
vikivesna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 539
Mesto: Klenak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam i polubrata i polusestru,oni su stariji od mene nikad nas nisu razdvajali nisam osecala ljubomoru,moja rodjena sestra i ja se sa njima super slazemo oni su mene odgajili i znam da me vole koliko i ja njih. Laughing

_________________
Da l`zaboli te kad me ne vidis,
kao i mene kad se ne javis!?
Da l`zabole te suze iskrene,
kao i mene... ?
Ako boli te sto me ne vratis!!!??
Barem reci mi da me ne volis!
Sto mi ostavljas vrata na pola,
vrata od bola... !?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Polubrat / Polusestra... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon