www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta spremate za uskrs?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Sta spremate za uskrs? Na vrh strane Na dno strane

dajte neke lepe savete za veliki petak i uskrs...
trebaju mi nove ideje.....


 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Re: Sta spremate za uskrs? Na vrh strane Na dno strane

vanja32 je napisao/la sledeće:
dajte neke lepe savete za veliki petak i uskrs...
trebaju mi nove ideje.....


Mozes li malo blize reci sta te konkretno interesuje?Ja vec godinama spremam posnu slavu, tako da mi ni Uskrsnji post ne predstavlja problem...(pretpostavljam da postis na Veliki petak i da si mislila na neko posno jelo)
Mozda sam probala nesto sto ti nisi,pa ti mogu pomoci Wink

I sta konkretno za sam Uskrs?

Reci sta si do sada probala i spremala...da ne dodje do toga da ljudi nude nesto "vec vidjeno".

Nezgodno je pomoci nekome ako nisi siguran sta zaista trazi Rolling Eyes
 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa..probala sam sve i svasta...svake godine spremam nesto novo...
vise mi je ponestalo ideje za veliki petak...
ovih godina sam spremala recimo: one razne posne pite..pecurke...krompir..kupus.... onda posne punjene paprike sa orasima.. pa paprike punjene prebrancem..pa prebranac...ne mogu sada da se stim...gladna sam pa mi se ne prica o hrani.... Smile
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ok....Jesi li probala pitu sa prazilukom i sojinim ljuspicama( dodje kao pita sa mesom) Very Happy
Ja obozavam i suve crvene paprike punjene smesom od przenog luka,sargarepe,sampinjona i pirinca Wink
Pa recimo posne sarme(ja u njih stavljam mlevene orahe) Very Happy
Uz ribu,obavezno posna ruska salata i krompir salata Wink
ma ne znam...mnogo toga ima Rolling Eyes i sto vise pricam o tome,sve mi vise krce creva Laughing
 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da iskoristim priliku da odgovorim sada kada sam sita.
za veliki petak ne praktikujem ribu..
ali mi se svidja kako zvuci to sa paprikama...
predpostavljam da se sve izdinsta..a pirinac se obari posebno?
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,sitno seckani crni luk ili praziluk i sitno seckana sargarepa proprze se na ulju,dodaju se seckani posebno uprzeni sampinjoni i do pola obaren pirinac(dovoljno je samo da nabubri).Sve se posoli i pobiberi po ukusu i tom smesom se pune suve paprike.Zatvaras ih kolutovima od krompira,nalijes malo vode i peces u rerni.
Ja ih obozavam,jedino me nervira sto su te suve paprike uglavnom ljute,a ja nisam neki ljubitelj ljutih jela Rolling Eyes
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To prepuštam drage volje mojoj Ženici pa nek ona odluči šta će praviti i onako sam dežurni na poslu toga dana Mad
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šunka,sir i jaja Very Happy

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Sta spremate za uskrs? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon