www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji auto za zenu?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
avon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 156

czechrepublic.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje auto za ženu je novo, ispravno auto koje neće da je iznevjeri u pola puta

 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toyota aygo....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se mene kao ženu pita...Ja nebih spomenula idealan auto za sve pripadnice ljepšeg spola, već onaj kojeg si ja želim tj. moj idealan auto...
Možda jednog dana i bude u mojoj garaži(za jedno 20-tak godina kad ću ga moći si priuštiti:))... Civic type r - san snova (ovaj na slici uz malu doradu...)
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre dva sata sam video jednu moju bivshu ljubav da vozi BMW 318i crni napucani sa tamnim staklima u drushtvu svoga novog dechka.....Sad tek vidim koja je to sponzorusha!!!!
Dakle za ovaj tip zena auto treba biti shto skuplji i shto napucaniji 8)

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Pre dva sata sam video jednu moju bivshu ljubav da vozi BMW 318i crni napucani sa tamnim staklima u drushtvu svoga novog dechka.....Sad tek vidim koja je to sponzorusha!!!!
Dakle za ovaj tip zena auto treba biti shto skuplji i shto napucaniji 8)


Takve su gadne, zato moras ti da budes gadniji. Uvek kad sam bio sa takve na kraju ispadne da one daju vise meni nego ja njima Wink

_________________
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mlad i neiskusan,kada mi cale kupi kola videce ona.Makar cemo se josh jednom "videti u 4 oka" .

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Ja sam mlad i neiskusan,kada mi cale kupi kola videce ona.Makar cemo se josh jednom "videti u 4 oka" .


Videcete i druge, ne samo ona Wink Wink Wink haha

_________________
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 12:27 am    Naslov poruke: zene Na vrh strane Na dno strane

Pa pare shto smo ostavljali za moj auto su otishle na gliser.Pre par dana sam uzeo elanov gliser i tip iz Austrije mi je doneo motor 45ks Chrysler,tako da je sad u radionici i sredjujemo ga,pa cu ja opet morati da sachekam na auto.
Nema veze.

Mislim da je ipak Peugeot 206cc najlepshi zenski auto,jedna komshinica ga vozi,plavusha 35godina dvoje dece,kao pushka je ....uf

_________________
nedd1ch
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zenama treba neki mali avto ali opet to i zavisi kako ona vozi.Ako je dobar vozac moze bez problema da svlada i veci avto.Problem je to sto takvih zena ima malo.
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

peugept 206
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene u kraju postoji jedna extra riba, mlada zgodna (ma prezgodna Smile), prelepa, plavusa...ma sva je dobra, sva je extra!!!
I jel znate sta vozi?
BMW 760i
Da ne poveruje covek.Kad sam je video i kad sam video sta vozi pao sam na guza.

Inace, po meni je najbolji auto za zenu Opel Tigra.

_________________
Master
 
dussan90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 108
Mesto: Nish CITY

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rover, Suzuki...
svi mali automobili.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Najbolji auto za zenu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon