www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pinkie zelje
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 1:59 pm    Naslov poruke: pinkie zelje Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas nesto bila zanovetalo do sada...ali htela sam da vas zamolim ako moze da mi postavite od Marije Serifovic onu noviju pesmu U nedelju(Svatovi).Hvala unapred Wink


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga kolegenice, imas ceo Radijski Festival ovde pa skidaj do mile volje, a na prvom disku je prva pesma "U nedelju" od Marije! Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala puno Jugo, trazila sam je ai izgleda da sam corava pa je nisam videla, hvala puno Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako, pesma se ako se ne varam zove Nek mirisu avlije.Nisam sigurna ko je izvodi u originalu, ali znam aje pevao i Halid Beslic ako se ne varam.Pesma je vezana za Bajram, i proslavu Bajrama, nesto ide kao ustaj sine bajram je... Shocked Rolling Eyes ako moze da se nadje :ruzica:

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koleginice pesma ti je u Muzickim Zeljama Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala za prethodnu pesmu..a sada sam htela da te zamolim za neku pesmu od feminem...one tri bosanke...samo nemoj onu pesmu Kanicu te ja.Ima novijih pesama, pa neka bude neka od onih lepsih novijih..ako moze. Hvala Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ubacio sam 3 pesme od Feminem u download Smile Mislim da znas gde su koleginice ako budem nasao jos dodacu Mr. Green

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Sasa Wink mislim da cu uspeti da se snadjem Wink
eh da..ako je proslo 24 h...htela bih da te zamolim za jos nesto..pa cu vas neko vreme ostaviti na miru..ovde ima 3 pesama cini mi se od dueta Erato..ako mozes ubaci jos koju pesmicu njihovu..hvala unapred Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok moze Pinkie postavio sam jos 5 pesmica Erato za download 8) I sad da si mirna do kraja godine Laughing

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala kolega..divan si :ruzica: nego sta rece???Do kraja godine??????? :buljavi: jesi'l bre ti pri cistoj svesti i zdravoj pameti??hehehehe..salim se, ali zaista cu vas jedno vreme ostaviti na miru! Bar do daljnjeg..sada odoh da uzivam u muzici, a vama zelim prijatan rad..i hvala jos jednom :124:

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eve mene opet...sto rekoh porekoh Embarassed ma da ne davim..samo sam htela da pitam sta bi sa pesmom Marchello Pismo bratu..bila je u downloadu na njegovom albumu..mada nije bila cela..sad je nema uopste...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo koleginice moja draga, pesma ti je postavljena u nasoj DOWNLOAD sekciji i sada je u OK stanju Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> pinkie zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon