www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pinkie zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
a pesma od grupe Svadbas : Svijet je opet mlad Wink Question

ako slucajno ne mozete da nadjete tu pesmu, mozete li barem da pokusate pronaci pesmu "Nekako mi dodje" od grupe Budjenje Wink
Hvala unapred



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto si vec upucena Daca ti je postavila pesmu ja je samo linkovao i to bas OVDE Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno i koleginici daci i tebi.odoh da uzivam Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa dugo vas nisam davila, a Smile Bas sam gledala spisak Luninih pesama i nisam videla pesmu Dragi moj....osim ako nije pod drugim imenom Rolling Eyes Mr. Green u svakom slucaju bilo bi lepo ako uspete da je nadjete i ubacite..hvala unapred Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro dosla koleginice Very Happy

E ovako ...i ja bacio pogled u spisak i nasao pesmu na sajtu 8) mozes je naci ovde Luna - Dragi moj

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj hvala...onda sam ja corava..izvini kolega molim te...jos me onaj motor zaslepljuje..hvala puno Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet ja sa novom molbom...Pokusavam vec danima da nadjem na netu koji je pravi naslov pesme, pa nikako da nadjem, ali to jedina pesma Sanje Maletic na festivalu zlatiborska pesma odrzanom proslog meseca na zlatiboru. (logicno jell da Laughing Embarassed ) Hvala unapred

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno mislis na ovu pesmu Sanja Maletic - Ona ko da zna Question Ali jos je nema nigde na netu .....sto nerece pre ja bih ti snimio sa Tv Mr. Green

Moraces malo da se strpis Wink

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe e bas a pesma Sale..ok nemas brige. umem ja strpljivo da cekam :132: hehehe ma salim se :drugarcine:
Hvala unapred :120:

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim sta reci Pinkic Mr. Green pesmu sam ti postavio i to bas OVDE

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S*A*S*A je napisao/la sledeće:
Mislim sta reci Pinkic Mr. Green pesmu sam ti postavio i to bas OVDE

mislim sta drugo reci....osim da si pravi genije :zagrljaj: Hvala puno!!!!!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odavno me nije bilo, morate priznati Smile Necu duziti previse, samo da cestitam nabrzaka novom moderatoru na polozaju i da mu pozelim puno srece u daljem radu...a pesma koju bih volela da dobijem je od Olivera Dragojevica "zasto" ..Ima nekih njegovih pesama na sajtu ali ovu nisam uspela da nadjem..pa ako je moguce..please...
Hvala unapred Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> pinkie zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon