www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Metallica!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima svoj ukus nekima su Maideni,meni je najboja druga vrsta metala ali Metallica je Metallica i to treba da se poshtuje,za nekoliko godina i oni ce biti legende kao Maideni,Ac-Dc ...shta vishe oni su po meni i sada legende.

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj drug metallica Twisted Evil je superiska Mr. Green zao mi je samo sto propustih koncert! fu*k Crying or Very sad ali zivot ide dalje, srescemo se mi opet.
hajde sada neko malo bolje upucen u ovu pricu da mi kaze, da li se uskoro ocekuje nesto novo od njih? 8)
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najboljih bendova na planeti. Ne mogu da prežalim što nisam bio na njihovom koncertu 2002. kad su bili ovde.
Spotovi su im takodje odlični.
Naj stvar ===> The Unforgiven Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Never free
Never me
So I dub the unforgiven...
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam nishta u wezi necheg nowog,
@ velociraptor to nije bilo 2002 wec 2004 15.06. AKO te zanima Wink

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom, bilo je na stadionu JNA ( verovatno zato nisam hteo da idem na koncert).
 
eratto
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 10 Avg 2007
Poruke: 6
Mesto: NIS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

metallica je zakon!imam sve njihove pesme! i obozhawam ih! a i guns's roses nisu losi! bash ih upravo slusham i to pesmu november rain! Surprised Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
@Hi!
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka se ne ljute fanovi Metalice, ali ja mislim da su oni obicna grupa raspustenih debila koji nemaju veze sa mozgom a kamoli sa muzikom. Zar svako ko trese glavom ko konj u prazne jasle treba da bude zvezda. Meni su njihove pesme odvratne i sve da me clanovi licno mole nikada ne bih otisao na njihov koncert. Eto to je moje misljenje o njima.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima svoj ukus,ja mrzim sve shto nije metal jer on u meni budi radost.A Metallica je izdala sad novi album.

_________________
Metal je moj zivot
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Neka se ne ljute fanovi Metalice, ali ja mislim da su oni obicna grupa raspustenih debila koji nemaju veze sa mozgom a kamoli sa muzikom. Zar svako ko trese glavom ko konj u prazne jasle treba da bude zvezda. Meni su njihove pesme odvratne i sve da me clanovi licno mole nikada ne bih otisao na njihov koncert. Eto to je moje misljenje o njima.

bravo,bato!!!
ti si glasnik dobre muzicke kulture Very Happy

_________________
www.ONE.org
 
Nune
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2007
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imaju dobre pesme, ali ih ne slusam preterano
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Neka se ne ljute fanovi Metalice, ali ja mislim da su oni obicna grupa raspustenih debila koji nemaju veze sa mozgom a kamoli sa muzikom. Zar svako ko trese glavom ko konj u prazne jasle treba da bude zvezda. Meni su njihove pesme odvratne i sve da me clanovi licno mole nikada ne bih otisao na njihov koncert. Eto to je moje misljenje o njima.


svako ima svoje mishljenje, ukusi se razlikuju... ali nazivati metallicu "grupom rapushtenih debila koji nemaju veze sa mozgom" stvarno nema veze sa mozgom... Rolling Eyes

koliko god ih neko voleo ili ne voleo mora imati neku dozu poshtovanja prema svemu shto su uradili i josh rade.

ja ih lichno slusham i to dosta... nisam bila na koncertu, jbg a htela sam...
najbolja pesma... pa... Until it sleeps, The Unforgiven, Nothing else matters, Fuel, Enter Sandman...

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas volim da ih slusam.....Omiljena pesma mi je "Mama Said"..... Very Happy Very Happy

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Metallica! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon