www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mi nismo andjeli II deo
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
nino_1988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas sam veceras ga gledala cini mi se 5-i put jer su ga prmeijerno prikazali na tv-u

 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji je to glup film, nemam reci Rolling Eyes

A najgore je to sto se Srdjan Dragojevic utripovao da je on sad neki extra reziser, i poceo da glumi neko holivudsko ludilo.
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam večeras film, a bolje da nisam.
Ne pamtim da sam gledao gluplji film u zadnjih nekoliko godina, ne smem dalje da komentarisem jer ću samo da se iznerviram bezveze. Evil or Very Mad 8)

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
minnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 148

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 4:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma I Andjeli je oki skroz film ,,,,,,,al ovaj II mnogo sam vise ocekivala New Evil hhmm zivo s**nje! Meni nekako deluje kao neka losa parodija na supranos neznam mozda se varam ja varam, bilo kako bilo los film kao da je na silu uradjen!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas!!!!!!!!! Cisto slepovanje na prvi deo. Trule fore, jos gora gluma...Prvi deo je fenomenalan film i prosto me cudi Srdjanova potreba da ga s*ebe ovakvim nastavkom. Al' valjda coveku trebaju pare... Evil or Very Mad

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio je kasno sinoc na RTS-u "Kulturni nokaut" sa Srdjanom Dragojevicem. Mislim da je to vec bilo ranije, ali su opet reprizirali.
E, covek je rekao da su "Andjeli 2" najbolja komedija koja je ikada snimljena na srpskom jeziku. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Pa da li je taj covek normalan Question Question Question Question Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma on to priprema teren za treci deo. Evil or Very Mad

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje bi mu bilo da se ne blamira vise.

Mada, razumem ga. Uvrteo sebi u glavu da je dobar reziser, iskomercijalizovao je "Andjele 2" do iznemoglosti, i nakupio se para. Zna i sam da ce za (eventualni) treci deo uzeti jos suskavih novcanica Rolling Eyes
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A posle ce ispasti kako je publika odusevljena pa ce snimiti i cetvrti deo. Evil or Very Mad

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E jeeeste... Zikina dinastija Wink

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....,,Evo shushke ala cesh se nabrojish''......... Mr. Green Mr. Green

_________________


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ni prineti "Zikinoj dinastiji". Odrasla sam na "prvom delu" za mene jednom jedinom (ovo *ranje ne uopste ne priznajem za nastavak ) i onda ga neko ovako oskrnavi...E ne moze tako!

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Mi nismo andjeli II deo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  sledeća
Strana 18 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon