www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mi nismo andjeli II deo
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....Slushajte....mislim, i ja sam bio razocaran kad sam odgledao drugi deo Andjela, pa sam onda jos jednom, pa jos jednom. I nikako nisam bio zadovoljan. Ali sam onda razmislio i video zbog cega je to tako: sa prvim delom, Dragojevic je postavio izgleda previsoku normu, odnosno prvi deo je bio previsoko, lestvica je bila na velikoj visini. Zato smo mi sad ocekivali od drugog dela, nesto spektakularnije, ja bar tako mislim.


_________________


 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma prvi deo je mnogoooo bolji.Drugi de je sav nekako.....nikakav Evil or Very Mad

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
dr_martin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 132
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim sta reci:)
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fil me je stvarno super.jedan je od boljih za mene
 
Tille_R_R
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2005
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je toliko komercijalizovan da tolika doza komercijale po jednom filmu jednostavno nije zdrava.Skroz je uradjen u americkom fazonu-potpuna idila sto se tice kuca,automobila,putovanja.Mislim to nikako ne lici na beograd,vise lici na neko bogato predgradje njujorka ili tako nesto...Ali "mislim sta reci" PINK je sponzor,nije se nista manje moglo ocekivati.
 
mrvica011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2005
Poruke: 9
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, uzasa!!!! Shocked Shocked Shocked
Dok je prvi deo obelezio, kako tada-tako i sada, mnoge generacije, nastavak samo pokazuje da covek ponekad ne zna gde mu je granica. Super je Dragojevic , nabavio je parice za sebe (film ko sisa!!) okupio mnoge face, reklamnu kampanju prepustio pinku Surprised .....Samo je zaboravio na najvaznije ...publiku. Rolling Eyes
 
father
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 61
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je sve samo ne smešan.
Sreća pa ga mentalno nisam povezao sa prvim delom,koji je po meni najbolja domaća komedija svih vremena.
 
sKater
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 45
Mesto: nbG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle onaakvog prvog dela nije ni trebao dobar 2. da bi svi gledali ...

_________________
sKa.
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam film, super je. Preporučujem svima da ga gledaju.
 
MilanRUS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 19

russia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glup film ili su glumci zaboravili kako se to radi!! mislim Glumi!!..

Sta da kazem vise srece drugi put

Pozz za Svee od RUSaaa
 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dno dna. Ocaj! Jedan od rijetkih filmova zbog kojih bih trazio da mi vrate pare koje sam dao za ulaznicu. Evil or Very Mad

_________________
SK
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zashto lupate takve gluposti i hejtujete, ali film je extra dobar, shta mu fali? Lepo ga modernizovali, malo vishe mashte ubacili i to je to... Chek ocete da kazhete da nema provala? :/

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Mi nismo andjeli II deo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  sledeća
Strana 19 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon