www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji mobilni koristite...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  

Koji mobilni koristite
Nokia
61%
 61%  [ 102 ]
Samsung
29%
 29%  [ 49 ]
Motorola
6%
 6%  [ 10 ]
Siemens
3%
 3%  [ 5 ]
iPhone
0%
 0%  [ 0 ]
ZTE
0%
 0%  [ 0 ]
BlackBerry
0%
 0%  [ 0 ]
Alcatel
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 166

Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od juče Very Happy N73 otputovala, a stigla...

Nokia N79




_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BlackBerry Curve 8530


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
cupofsunshine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2009
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 17, 2009 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam SE w705 i zelim to pitat dal mogu skidati pjesme preko mobitela samo s mobilnim internetom ili ima jos nekako resenje?

_________________
covjece, ne ljuti se!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 17, 2009 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Možeš putem mobilnog interneta, "običnog" wireless interneta ukoliko imaš pristup istom (čini mi se da w705 podržava WiFi), a možeš i pesme skinuti na PC i prebaciti na mobilni putem USB kabla ili bluetooth-a Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
cupofsunshine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2009
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2009 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel vidite sta imam ?

_________________
covjece, ne ljuti se!
 
kornjaca33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 05 Nov 2009
Poruke: 7
Mesto: zAGREB

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 25, 2009 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile super je taj telefon..samo ima zensku boju...Smile
Ako volis slusat pjesme taj ti je za to idealan.Mada ja sam se u T-mobile-u pretplatio na PlayNow plus..i mogu skidat i slusat pjesama koliko god zelim.Nije svejedno gdje zivis...Smile Jer ako si iz Srbije,tamo npr. nisam siguran da ima tako nesto..moras se raspitat:)
 
cupofsunshine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2009
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 25, 2009 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti, ali kod w705 PlayNow je osnovna funkcija.. i meni je besplatno prvi mjesec koristenja Razz Onda ako pretplatim 39 kn Shocked
razmisljat cu...

_________________
covjece, ne ljuti se!
 
kornjaca33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 05 Nov 2009
Poruke: 7
Mesto: zAGREB

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu...i ja ga zasad besplatno koristim,skinuo sam vec oko 50 pjesama,ali ramislit cu dal cu sa na duze vrijemena pretplatiti...Smile
 
kitkat88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Nov 2009
Poruke: 4

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bok! Ja imam SE w705! Jako je super jedan telefon!!! Very Happy Ali ova nova opcija o cemu pricate, je neverovatno! Toliko nije ni skupo (39 kuna mjesecna naklada) ! Very Happy
 
cupofsunshine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2009
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje sestre stalno skidaju pjesme.. onda imam 1047 track na mobu ..
( i ja slusam oko 300 od njih.. ostale su njihove pjesme Evil or Very Mad )

_________________
covjece, ne ljuti se!
 
kitkat88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Nov 2009
Poruke: 4

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ehh pa to je to! takve su sestre! Very Happy samo jedno mitanje: nema granice skidanja glazbe?
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada imam Sony Ericsson k800i. Super telefon! Imam jedan sitni problemcic s njim, no za novac za koji sam ga dobio i za njegove funkcije - super je! Wink Ali posebna i najveca pohvala ide za kameru! Iako je "samo" 3.2 mpx, slike su fenomenalne! Wink

Dakle... Ovo je moj novi ljubimac Smile

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Koji mobilni koristite... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  sledeća
Strana 21 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon