www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drvosece
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
kulandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Drvosece Na vrh strane Na dno strane

Ova neverovatna zena imala je svoj stil pricanja. Njen govor, jednostavan, ali obojen i senzualan, sam po sebi je bio kudikamo uzbudljiviji od vrane kose do pojasa, duboko plavih ociju i punih usana.
Evo, mogu vam prenetio sta mi je rekla, ali ne i kako:
- Zena ti je prilagodljiva na svakoga. Eno, idu uz brdo. VIdis onoga bez kosulje? Taj kad me prihvati nema uzmicanja. Jadan, nema ni disanja uvek.
Mladic kojeg mi je pokazala bio je brdo od coveka. Grubo, cetvrtasto lice slagalo se sa sirokim dlakavim grudnim kosem i bicepsima koji su iskocili kao hlepcici.
- Pazi on, bolan, na mene. Zna on sta zenskome treba, ne pita. To gdje dohvati, po heftu se crveni. Ne daj boze da legnem pored njega a d se ne svucem. Rascepa do ujutro da se samo moze baciti. A inace, sta bi radio. Smota me pod sebe, dohvati za ramena i dere. A meni fino. Zns kako se zensko vlazi. E, sa njim, samo ruku da turi pod skunju, a ja vec kipim, jer znam sta ce mi biti i jedva cekam. Posle sta bude. A sta bi bilo? Lezimo jedno do drugog i on mi onda kaze "donesi jednu casicu", a tebi otkud srce da mu ne das kad je zasluzio.
Posmatram kradom njene vitke noge, oble, osuncane...
-E, tako kako si ti oni nisu. Oni to vise po seljacki, ne izmisljaju svasta. Svidjelo mi se, bolan, kako ne bi. Jos me nijedan nije poljubio dole kako si ti. E, kakvi su im. K...c ko BiiiiP. Nije to zeni tako vazno. Jedino, da je kod Koje bio stogoc tanji, lakse bi mi bilo prvi put.
Pokazala mi ga je medju trojicom. Jos su bili daleko, ali dobro sam ih video. VIsok i koscat, svakako snazan... Kao da me je malo zabolelo kada sam zamislio kako lezi preko nje, a ona se uvija i jeci jer je suvise veliki. Kako nisu ljubomorni jedan na drugog?
- Eto, i na njega sam se navikla i to jos kako lako. Njemu kad dodje, ako cepa drva, zabije sekiru u panj, ako nosi vrecu, zbaci je s ramena i pravo prema meni. Ni u oci me ne gleda. Zadje mi za ledja, jednom rukom me dohvati za vrat, drugom mi vec povlaci suknju i odmah je u meni. Nabije me uz sto, prikljesti uz kakvo drvo, ili me prosto obali na kolena. E, tu njegovu k...u bas sam tesko podnosila. Odma je utera kao cekicem do kraja, pa me jaja lupkaju po nogama. Bolelo je, kako ne bi bolelo, doslo mi je da stenjem kako krava kada se teli, ali on ne pusta. ALi da vidis, nakon nekog vremena pocnem i ja kipjeti i ne boli onako jako. Ma, to da te vise ne boli a on ti se tamo pozadi nabija bas ti nekako dodje fino i pocnes da uzivas. Zato ti kazem da se zensko na svasta navikne. Sad je dosta samo da prodje pored mene, a ja vec vlazna. Ima kad mu perem kosulju, a samo onaj njegov znoj istera sto znojeva iz mene. A kad zavrsi svoje, isto ode bez reci, bez pogleda, a ja nekad i po sat lezim - ne mogu ustati.
- Eh, kako dosadno, bolan, ako je uvek isto? - Smesi se gotovo stidljivo iza nezne sake koja pre pristaje glumici, a ne gorstakinji.
_ E, mislis tako kao ti, ima i kod nas. Eno ti ga Rade.
Pokazuje prema grupici koja lagano napreduje uzbrdo. Sredovecan brka, becarski nakrivljene kape, svakako misli da mu niko nije ravan.
- On me nekada tako dohvati uvece, pa me miluje, pa me ljubi, pa namesti se ovako, pa namesti se onako, pa me maze, pa me lize. I taman se ja dobro zahuktam, a on se okrene i pokrije. Dodje mi da ga zadavim onom ponjavom, ali sta cu. Zensko je da trpi. I taman se ja malo smirim, kad eto ti ga preko mene. Brzo, brzo, istrese se u mene pre nego sto uhvatim vazduh i vec ponovo lezi na ledjima. I tako celu bogovetnu noc, niti sna niti radosti...
-Kako bolan da me ostavi tako. Nikada nije. No, kada vec i drugi petlovi zapoju, a ja vec tako sam da je dosta da me dodirne doli tim svojim i ja vec pocnem da drhtim iz danceta stomaka. I nema vise da se smirim. Onda i on prihvati pa me y..e kako dolikuje, ali i ne mora. Sta mi se celu noc nakupilo tada mi se istrese. Moze da me ..., moze da spava, ja imam taj, kako ti kazes orgazam i taj ne popusta lako. Musko mi onda i ne treba. A ti reci, je li i jedna tako sa tobom? I ja mislim da nije.
Pogledala me je nezno, ali ne potcenjivacki.
- Vi iz grada volete zene, je li? Mislim, volite ih onako, izvan kreveta, izvan j...cine? I ja mislim da vi tako. OVi nasi... ne umeju da ti kazu. Vole oni... onako kako oni vole. ALi ne govore, ne paze te... Sve mora kako oni oce. Ono, i to je zenska sudbina...
Govor joj je postajao sve kraci, sve nepovezaniji. Odjednom mi postade jasno. Nisam mogao da poverujem.
- Hoces ja da pricam sa njima?
- Da im kazes. Znas ti sta je zeni na srcu, jel da? Da i oni malo paze i onda bi bilo ... lepse.

Mislite da je bilo lako? Trebalo je da tri dana idem sa njima u secu sume. Tek onda smo poceli pomalo da razgovaramo.
Kao sto sam i mislio, Koja je bio prvi. Umisljeni zavodnik nije bio tako samouveren.
- Lepa ova nasa Zora, jel da? Jasta nego lepa. I dobro se gari? Ajde, mani, svi je ovde gazimo, znam da si i ti. Nema ljutnje. Prica ona, onaj onako, ovaj ovako. I o tebi je pricala. Bio ovde jedan svapski inzenjer. I o njemu je isto tako pricala. Kako? Sta ja znam, prica kao uzeta... Cudo jedno. Prica i o nama, ali vise tako "ovaj me je sinoc, sva sam modra, ne mogu s tobom" i tako.
Pomislio sam da je ovo prilika.
- sta bi zeleo da prica o sebi.
smesi se u nedoumici, a onda se zaverenicki priblizi do mene i pocne da govori brzo, u pola glasa.
- Ja je drzim celu noc. Malo je hasnem, pa je pustim, pa opet. Meni k...c kao lubenica, ali trpim. Da vidis cuda ujutro. Jedva da joj zavucem, a ona pocne da se trese i ne prestaje. Ja je garim, a ono curi. I garim je posteno, i svrsim, a ona i dalje jeci. E, to bi teo, da cujem da je drzim celu noc. I to kako drhti
- Tako i prica.
- Prica kako je drzim celu noc?
- Da.
- I kako svrsava?
- Prica i to, ali manje.
- Uh, majku mu. sta kazes, da uzmem neke pilule?
- Mislis da ja treba da ti kazem sta da radis?
- Samo ti, tako lepo prica kako si je gario. Digao mi se kao magarcu, ali nisam mogao da je spopadnem jer smo bili svi. I drugima krace nogavice. Ni ne zna da je malo falilo pa da je svi spopadnemo.
- Pa secas se sta je pricala? da znas, sta joj se svidelo kada je tako govorila, o tome je i pricala. Probaj i ti tako. Svidece joj se i kako ti radis to isto...
- Eh, otkud ja. ne znam ja to. Kaze "i taman mene bilo mnogo, a on prestade, pa tek posle, kad sam ja pozelela opet, a eto i on bas tad se udeva, l to polako, polako..." Takve stvari. Otkud ja znam kad bi zensko da joj udenes. Zensko je zensko. Ti navalis, a ona trpi. Pa bude dobro i njoj. A i ti si baraba. Polako joj, kaze, guras, ali opet do kraja. I to se njima svidja. Posle opet kaze "a onda navali brzo ko da mu je poslednje, a meni dodje da se istopim". eto ti, ko bi pogodio kad kako.
- Bolan Kojo, nije tako - poksah da ga razuverim - muskarac je onj koji igra, znas i sam, a zena prati. Samo ti, eto nekada je iznenadi, uradi nesto sto ona ne ocekuje.
- Pricala je i takve stvari. "Gura ga do kraja ko da i on za njim oce da udje, pa ga izvuce skroz, pa opet tako i mislim opet ce da se udene, a on ti sakom po guzici" Kaze, i to joj se svidelo. Jah dobro kazes, nije ocekivala.
- Eto, i takve stvari. Ali, ako hoces da me poslusas. Kaze da umes da je grlis, da je lizes, da je ljubis. Drugi bas ne tako.
Gledao me je sa interesovanjem. Jedva je cekao da nastavim.
- Pa eto, kad legnete zajedno, a ti tako polako, kao sto te zna, ali isteraj jednu postenu j...u odmah. Da zaspe zadovoljna i da se odmori. A kad se i ti dobro odmoris, negde oko drugih petlova, probudi je, ali ne tako da skocis na nju, nego fino, najbolje jezikom...
- Jel dole?
-Moze i dole, pa onda udari kako oces, jal sa grljenjima, jal onako, kako umete vi gorstaci, bez postede. Svakako ce joj se svideti.

Sta da kazem. Vesti su brzo cirkulisale. Zora me je nagradila "filmsklim" poljupcem i zahvalnim pogledom dostojnim vecih zasluga. A imao sam i novu "musteriju" u savetovalistu pod orahom. Rade je dosao bez pozdrava, ne gledajuci me, gnjececi nekakvu travku u rukama. Sedeli smo tako cutke dugo.
- Drhti ona i poda mnom.
Glas malo kako istrljan smirglom, ali ne neprijatan. Pogledao sam ga.
- Ma, fali se Koja, a i ona kao da joj naraslo perje. Kazu ti si ga naucio.
Sedimo i cutimo dalje. Nakon nekog vremena momak kao da se sprema da podje.
- Pusti je gore...
Pogledao me je sa nevericom. Svakako, privukao sam mu paznju.
- Cekaj kada pere kosulje. Kada uzme tvoju kosulju pridji joj, ali ne kao dosad. Pusti da te pogleda. Lezite zajedno, pusti da te zajasi.
- Zensko da me jasi... namestio je usne kao da ce da pljune, ali predomislio se. Samo je ustao i udaljio se nezgrapnim koracima.

te noci probudila me je Zora zajasivsi me ispod pokrivaca. Nije imala nista na sebi. Bila je vlazna. Mozda sto je mislila na mene, ili sto je upravo sisla s gorostasa.
- Uopste mu nije tako veliki. Nije veci nego taj tvoj.
Primio sam svoju nagradu bez grize savesti. Znao sam da ce poslusati. Sigurno je celo popodne smisljao kako da to uradi. A nagrada je vredela. Vatreno zensko, kada shavti da moze da se do volje nasadjuje umesto da se jednostavno prepusti, postaje ubistvena masina.

- Sta imas za mene?
Jedva je sacekao da se probudim i izadjem iz barake. Nekako sam i ocekivao da ce tako biti. jedino on nije imao koristi od mojeg "gradskog" iskustva, a vesti zaista brzo cirkulisu.
- Dodji sa mnom. Isao je zamnom poslusno kao dresirano kucence. Pokazao sam mu odecu spremnu za Lidiu. Tansne gacice od crne svile, malecne i svetlucave, baby doll svilena spavacica...
-Evo, daj joj ovo danas i reci joj da se obuce u to i da uvece dodje u tvoj krevet.
- Ma kaki, ja to bolan pocepam, vidi mi ruke.
Nisam mogao da se ne nasmesim.
- rekla mi je. Ono sto moras da uradis jeste da jako, jako pazis kada joj to budes svlacio, tamo u krevetu. ne smes da pocepas ni jedan koncic. I kada je svuces i oces da je garis, da legnes preko nje tako da je samo k...m dodirujes.
- Ih sunce ti... I kazes, samo k...m. Ma, zensko trazi da je stisnes, ne ide to tako.
Otisao je vrteci glavom, ali u ruci je ipak stiskao zamotuljak sa golicavim svilankastim komadicima odece koju nije smeo da pocepa.

Naravno, nisam pogresio.
Dosla je rano ujutro. Ozbiljna i bleda. Na sebi je imala celu svilenu spavaciu. I samo to.
Klekla je ispred mene. Prihvatila ga je s obe ruke i poljubila. Gotovo je poskocio i lupnuo je u celo.
- Pozlatio ti se - izgovorila je tiho, grleno, dok ga je obuhvatala usnama.
Nije mi trebalo dugo da vec pocinje de mi se grci. Osetila je i dohvatila ge je koliko joj je grlo dozvoljavalo. Istovremeno mi je grlila pojas. Milovao sam njen svilenkastu kosu sa ocuvanim razdeljkom dok sam zarobljen tocio u njena usta. Zagrcnula se ali nije pustala. Sve je progutala, a zatim je, ubrzano disuci dok su joj oci uzagreno sjale.
- Ovo je tvoja nagrada. Tvoja sam sva i uvek cu biti. I kada odes palicu svecu pred tvojom slikom.

Ovo je odlomak iz romana koji sastavljam godinama. Uglavnom je erotika, ali nadam se, dobrog ukusa.
(edit bY CharmedS
Ispravila sam ti zadnji deo posta jer u Erotskim pricama nazalost nema komentara)


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Drvosece Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon