www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zabavna ili narodna muzika?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

očigledno je da se više ne zna šta je narodna a šta zabavna muzika, već je sve sada identično, ali zamislimo da nije. Volim da slušam i jednu i drugu vrstu muzike. Zašto...hm.... pa ako mi se dopadne neka pesma nije bitno da li je narodnjak ili zabavnjak, ja to slušam. Neki poseban razlog ne postoji.


_________________
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i zabavnu i narodnu ... nego zadnje vreme vise narodnu slusam Rolling Eyes
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno zabavnu/I nasu i stranu.Kao malu su me drogirali narodnjacima te je u svakom slucaju ostao onaj deo vaspitanja da nema provoda pravog bez narodnjaka..ali ne mora da znaci..ja se super provedem i uz zabavnu samo ako je atmosfera sjajna..u redu za svadbe i ispracaje i sl naravno slusam narodnu..ali ako je moj licni ukus u pitanju zabavna muzika definitino dobija moj glas

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam vise za narodnu mada se i zabavna sad pretvara u narodnu ..Jos malo sve ce biti turbo folk!
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"ma pali brate narodnjaci su zakon", uvek je zestok provod

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

podjednako slusam i jednu i drugu...i stranu... Rolling Eyes tako da nemogu da se odlucim

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zabavnu..vise m ise svidjaju tekstovi
 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zabavna naravno. Narodnjaci samo pevaju o sponzorusama, lakim zenskama, makroima i slicnom sljamu. U tzv "narodnjackoj" muzici nema nista sto vredi, mada to i ne bi trebalo nazivati narodnom muzikom. Mislim, kog naroda je to muzika? Malo turski, malo grcki, malo bugarski, malo ovo, malo ono... Nije to muzika srpskog naroda.
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zabavna definitivno! jedino kad mogu slušati narodnu je kad sam vani i popijem! ne mogu se zamisliti da to doma puštam ili npr pijem kavu i slušam narodnjake! tako da glasam za zabavnu
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim te zanrovske podele, ali u globalu vise volim narodnu. Iako ta moderna narodnjacka muzika nije prava narodna (koju najvise gotivim), vec se moze okarakterisati kao autenticna srpska pop muzika.

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim svu lijepu muziku,ali cu dati konkretan odgovor na postavljeno pitanje.Daleko vise volim slusati dobru zabavnu muziku.Nazalost i u ovoj muzici se u zadnjih nekoliko godina pojavio sund.Pjesme koje interpretira Oliver Dragojevic,Arsen Dedic i Kemal Monteno odmaraju dusu,a od mladih tu su Petar Graso,Al Dino i Irina Kapetanovic.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam i narodnu i zabavnu, samo zavisi sta mi u kom trenutku vise odgovara
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Zabavna ili narodna muzika? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 2 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon