www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pesma za budjenje...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
laza1990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 120
Mesto: Capital city for Nish - Medoshevatz

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bosiljak mi sveo na reveru,
kitili me tvoji svatovi,
u ljubav sam izgubio veru,
a to tebi nista ne znaci.
Ti si zlatna jabuka,
al si tudja nevesta,
sve sto zelis ,
neko drugi ce ti dati,
neke skupe haljine,
neko grugo prezime,
nekom drugom,
ti ces decu radjati.

Rodja Raicevic - zlatna jabuka



_________________
Fuck the pepsi, fuck the pizza all we need is slaninica.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro dvije zadnje godine me budila za školu pisma... * Mitar Miric- Ne može nam nitko ništa Cool Cool

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nataša Bekvalac-Dobro moje
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je godinu dana budila Šemsa Suljaković ~ Ne Vjerujem nikom Više.Baš mi je godilo buđenje uz tu pjesmu.Svaki dan bi si naštimala na liniji kao alarm tu pjesmu i pojaala dost glasno.Da se ori Very Happy

_________________
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene uvijek bude neke balade... Jer da me budi nešto "žešće", srce bi mi stalo u snu. Laughing

Trenutno: Šako Polumenta - Kako sam volio tebe

 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 4:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dado Polumenta - Moja Srno....sad cu verovatno staviti neku pesmu od Saka....verovatno Kukavica...i ja volim da me bude balade...

Jednom mi je zvonila brza pesma i pala sam sa kreveta u skenjala se u zivot Rolling Eyes

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grešnica je napisao/la sledeće:
Mene uvijek bude neke balade... Jer da me budi nešto "žešće", srce bi mi stalo u snu. Laughing


Moj čovek... Mr. Green Laughing

Trenutno mi je melodija za budjenje pesma "U mislima"... pesmica koju je Jellena otpevala na festivalu... Svidja mi se melodija... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
fipars
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 10 Jul 2008
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srpska se truba sa Kosova čuje. Koga ona truba na početku ne razbudi svaka mu čast.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajaga - Montenegro


Na skriveno te vodim mesto
izmedju planina i mora
gde gorski vetar peva pesmu
jos ne svice rujna zora.
Na skriveno te vodim mesto
gde su i nocu tople stene...

lalalalalalalalala Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
pobro29
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jan 2009
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2011 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Godinama me budi pjesma Konobo Moja Smile
Citat:

_________________
ŽIVOT JE LIJEP
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2011 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerovali ili ne, budila me je himna tačno u 6 kada se palio i tv i to je toliko bilo stresno da vam opisati ne mogu, tako da sam odustala od tog kanala i prebacila na MTV. Sada ustajem bez stresa!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2011 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zadnje vreme kada mi zvoni alarm tj. svira/peva Smile je pesma Alisa - Ne mogu da sanjam

pa kaze....

Ne mogu da saaaaaaanjaaaaam
ni da razmisljaaaaaaam
od svoje se senke sklanjam
jer me proganja

Ne znam sta da raaaaaaadim
kad teme nema tu
od peska kula gradim
a kise padaju

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Pesma za budjenje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon