www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako napraviti glazuru od cokolade?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Kako napraviti glazuru od cokolade? Na vrh strane Na dno strane

pa ovako... trebao bi mi neki predlog za glazuru od cokolade... pravila sam krem bananice i nikako da mi i uspe glazura... nece da se zalepi i oblozi bananicu skroz... probala sam ono klasicno: secer,cokolada,voda ali nije upalilo...


drugo,da li ste mozda probali fornetti sa feta sirom?
zanima me da li neko mozda ima neki slican recept tome posto mi se mnogo svidjaju... Smile


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secer, ulje, mleko i cokolada, sve rastopis u serpici, ja tu glazuru od cokolade uvek pravim i uvek je super. Smile Probaj. Smile

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa probala sam ali opet mi nije onako lepo oblozilo bananice... Sad
 
Maza_uk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 50

uk.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probaj rastopiti cokoladu za kuvanje i staviti malo margarina(bez soli)
meni ta uvek uspije.


Nego ja imam problem da li neko ima sliku kako izgleda torta 'Orkanski Visovi' probala sam je odlicna je i imam recept ali bih volela da imam i sliku da vidim kako izgleda kad se zavrsi.
 
pekmescee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jul 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo rastopis margarin u serpici , najbolje ti je da koristis dobro jutro ili rama margarin neki rakav jer su bolji od onih za torte i kolace ! Kada se rastopi margarin onda stavis cokoladu da se otopi. Meni uvek ta glazura uspe , a glazura za krem bananice bi ako je stavljas vrelu na bananice , trebalo bi da hoce da se stvrdne!

_________________
I'm down on my knees
Begging you to rescue me
Please stop me
Don't let me run
Surround me...Surround me...now
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa znas sta ja sam probala da rastopim cokoladu i da u nju stavim malo ulja,cokolada jeste bila i lepa i dobra ali ako bananice uronim u jos toplu glazuru onda mi se bananice otope a ako ostavim glazuru da se hladi onda posle se stvrdne i nece skroz da oblozi bananicu...
 
pekmescee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jul 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako pokusaj da u onako vrelu glazuru brzo zaronis bananicu (pokusaj da kad pravis bananice napravis tvrdju smesu slobodno jer od cokolade koja je vrela svakako ce omeksati) pa da je izvuces, malo ces osuriti prste ali valjda ce vredeti! Laughing

_________________
I'm down on my knees
Begging you to rescue me
Please stop me
Don't let me run
Surround me...Surround me...now
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije problem u tome da kad uronim u glazuru da se onda tope vec kad ih izvadim... vajda ona toplota i dalje deluje ili neznam..
moracu probati tvrdje bananice da napravim...
 
pekmescee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jul 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da pokusas da napravis tvrdje bananice! Zasto ne pitas osobu od koje si dobila recept za njih? Kad tu uspe obavezno da zoves na krem -bananice! Wink

_________________
I'm down on my knees
Begging you to rescue me
Please stop me
Don't let me run
Surround me...Surround me...now
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eheh... recept sam sama skinula sa interneta
ok zovem Wink
 
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
eheh... recept sam sama skinula sa interneta
ok zovem Wink


A sto ne podelis sa nama taj recept? Mozda je greska u receptu.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema nikakve veze sa receptom,recept kao krem bananice su odlicne,krem je odlican.. jedino glazura ne valja...

a recept za glazuru je ovakav: Na pari rastopiti čokoladu, dodati 1 dl slatke pavlake, dobro izmešati i ujednačiti masu. Masu ostaviti desetak minuta da se ohladi, pa je koristiti.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~ -> Kako napraviti glazuru od cokolade? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon