www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

naj najgluplji ulet..??
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: naj najgluplji ulet..?? Na vrh strane Na dno strane

osobno nisam imala nijedan smiješan ulet, ali jesam onako glup...
Sjedim na kaFi s frendicama i dolaze neki frajeri, sve ono upicani u sređeni od glave do pete....oko nas ni žive duše - prazan beerc...jedan od njih tako dođe fino do mene i kaže: "a jel slobodna ova stolica???"
samo sam blijedo pogledala sve one prazne stolice oko nas i njih i svu tu pustoš i nastavila pijuckati kafuicu kao da se ništa jnije dogodilo! a oni još htjeli se prikrpati nama!!!

Cure drage...sigurno ste i to doživljele barem jednom...pa dajte onda da čujemo najgluplje, najofucanije ili najsmiješnije ulete???


 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 13, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao....Meni se jednom desilo nesto strasno Embarassed
Izasla sam u grad...I onako,bas sam se sredila.Nosila sam bas svetle farmerice...Jedan kafic gde sam izlazila je imao stepeniste pre ulaza unutra...Bila je nenormalna guzva...I ja onako silazim,podigla sam nos i sapletem se na zadnjem stepeniku i padnem na kolena TACNO ispred lika koji mi se svidjao... Razz Ispalo je kao da sam ga zaprosila... New Evil
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 20, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf doživjela sam nažalost svakakvih grozota! Jedan od svakako glupljih uleta je bio:"iz koje si ti bombonjere ispala?" a nikako ne smijemo zaboraviti one tipične kao npr alo šečeru, de si bombon... ali definitivno najbolji ulet koji sam ikada doživila je bio jedan pun kad sam s prijateljicom sjedila u parku i bile smo jako gladne a pored nas je prolazio dečko s pizzom i meni je izletilo:jooj ja bi pizzu... na šta je on odgovorio:ja tebi malo ti meni malo!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 8:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaha.....ima ih puno......i neki muskarci nikad ne nauce kad je dosta.......pre nedelju dana kad sam bila sa tri drugarice na veceri......prisao nam je tip i kaze......mora da vas sve jako boli......jer tako lepe ste mogle samo iz raja ispasti...... Laughing Laughing Laughing

sve smo se u isti cas pocele smejati.....njegova faca je bila jos smesnija od te gluposti koju je rekao.... Laughing .......kada sam to rekla mom muzu, kasnije kad sam dosla kuci.....i njemu je bilo smesno.......kaze da ako su to zvake kojima tipovi pokusavaju da impresioniraju zenske, nije ni cudo koliko ih ima "momaka"...... Laughing Laughing Laughing

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

annamariya je napisao/la sledeće:
Uf doživjela sam nažalost svakakvih grozota! Jedan od svakako glupljih uleta je bio:"iz koje si ti bombonjere ispala?" a nikako ne smijemo zaboraviti one tipične kao npr alo šečeru, de si bombon... ali definitivno najbolji ulet koji sam ikada doživila je bio jedan pun kad sam s prijateljicom sjedila u parku i bile smo jako gladne a pored nas je prolazio dečko s pizzom i meni je izletilo:jooj ja bi pizzu... na šta je on odgovorio:ja tebi malo ti meni malo!


hahahahaha Very Happy koji bolid Very Happy

Meni se je ovo desilo u prolazu pored Beograda na benzu..
Stojim ispred benza i cekam ujaka koji je isao da plati benz i da kupi nesto..ja sam dugo putovala bila sam nesto ljuta smorena itd...
i pridje mi decko..bogami nije bio los Laughing ..
i on ono ' izvini devojko jel znas mozda koliko je sati '
bilo je bas 10h tacno i ja sad ' pa 10h '
i on meni 'mislim da je pravo vreme da se upoznamo'
i ja njemu ' ja mislim da je pravo vreme da smislis neku novu zvaku '
i otisla sam Very Happy 8)

_________________
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj, meni se desila ista stvar... ti tipovi stvarno vuku iste priche i prodaju ih svim ribama..kritichni su... stvarno, mogli bi smisliti neshto novo...
da, jednom mi se desilo da sam chekala drugaricu ispred punika, petak veche, ja u nekoj dekoltiranoj majci.. i prilazi neki gari, prvo stoji i zagleda 2-3minuta i na kraju mi prilazi i pita koliko je sati.
ja poshto nisam imala ni sat, ni nameru da razgovaram sa njim, kazem mu jednostavno da nemam sat... na shta ce on meni: "al, zato imash sise...."
Kritichno

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Mogu li da dobijem tvoj broj fona?
- U imeniku je.
- Pa ne znam ti ni ime!
- i ono je u imeniku...
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tag for later.

Dobra komedija devojke.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmaster1911 je napisao/la sledeće:
tag for later.
Dobra komedija devojke.


Obozavam ovaj topik! Laughing Sit se nasmejem.

Delimicno pripada ovoj temi, ali ipak da ispricam:
Muvam jednu devojku u diskoteci, ali mi nesto ne ide. I, posto sam istrosio svu municiju, probam prastari fazon:
- Znam da i nisam neka prilika...
Kad se javi tip koji je bio pored mene:
- Sta pricas? Bas si zgodan momak!
- To je ona trebalo da kaze, a ne ti!

Inace, lik nije derpe, samo mu je cesce mozak na "Stand By"...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se samo setim koliko puta sam pala pred nekim momkom...prestala sam da brojim... Sad
pa pogresila broj...
Meni je to,nazalost,svakodnevnica!

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
s.ana
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 532
Mesto: negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas tako lepu kosu, koji sampon koristis?!?! Very Happy
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tip koji je u jednom afirmisanom lokalu u gradu dok sam sedela s drugaricom, prisao seo za sto nas i posle 5 minuta price mi rekao: "ja vozim BMW X5, jel znas ti sta je to?"... Shocked Shocked Shocked Mislim da je komentar nepotreban sem mozda "daj decko idi ubi se skrati muke i sebi i svim zenama celog sucevog sistema" Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> naj najgluplji ulet..?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon