www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

naj najgluplji ulet..??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Leena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Okt 2005
Poruke: 10
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

jesi ti neka manekenka?jer ja sam nogometas,pa... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaxxax znaci strasno sta sve ima.Al recimo..Nisam lopov al bi ti digao noge ,znaci pogledala sam ga belo i pukla od smeha...

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
jecolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan dečko s mora kojeg sam upoznala prošle godine sad mi je fenomenalan frend mi je uletio:ej imaš za poziv?
pitam ja kog bi zvao?
kaže on:mamu..
pitam ja zaš?
rekla mi je da ju nazovem kad se zaljubim
i to mi je bio tako smiješan i istodobno sladak ulet da je dobio plus kod mene a sad smo si fakat super frendovi
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 2:38 am    Naslov poruke: Re: ... Na vrh strane Na dno strane

Leena je napisao/la sledeće:
jesi ti neka manekenka?jer ja sam nogometas,pa... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Laughing Ovo je jako dobro Laughing

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Najgori ulet od frajera Na vrh strane Na dno strane

Ajme...Danas sam bila na kavici s frendicama...I neki tip je sjedio nekih 10m od nas i cijelo vrijeme blejio...I par minuta je došao do mene i tražio me upaljač(mogao je pitat bilo koga u svojoj blizini, al on je prošao pola birca i došao do mene ) Shocked I tak, dala ja njemu upaljač i sve to, i veli on: curo hvala, imaš besplatnu vožnju u lunaparku Mad Ono, čovječe užasss Very Happy


Koji je vama bio najgori ulet? Da li se slažete s tim da većina dečki više nema mašte za takve stvari? Sve se samo vrti oko toga kako da curu dovedu u krevet (naravno, ne kod svih) .... Very Happy Very Happy Very Happy
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu bas startovanja da okarakterisem kao nesto ruzno ili 'najgore'
jer za svaki start je potrebna hrabrost.
A cim neko to poseduje - respekt s moje strane.

E sada, tu ne ubrajam one drske manijake
sto napiju vugla pa baljazgaju okolo...

A ulet koji mi je izmamio smeh (ali ne onaj podrugljiv)
se desio nedavno, kada je od nekud ispao lik
i tresuci se i mucajuci me pitao sta planiram za vikend.
Prvo - ne poznajem ga.
Drugo - to je bio tek utorak
Trece - startovao me je u pola 7 ujutru dok sam cekala na gradski prevoz
Cetvrto - bio je dete Mr. Green makar za mene dete.

i bas mi je slatko bilo...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

identicne teme.......spajam....... Wink

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budva,Avgust,vreme sooper,a ja sva istrzana od izlaska sedim sa drugaricom na onim prekrasnim belim kloopicama kod Kaleta.Prilazi nam decko kojeg smo sve vreme komentarisale i pitale se kako ce nam prici jer smo znale da ce to uraditi.Posle nekih 15 minuta,on ustaje,vidno istraumiran,svi njegovi drugovi gledaju u njega,on nam prilazi,gleda u mene i progovara:"Izvini,imas mozda zvaku",ja kroz smeh odgovaram da nemam.A kad se on malo udaljio mi smo se toliko smejale da sui nam krenule suze,sto su primetili neki tipovi koji su sel;i pored nas i pitali da im kazemo sta je toliko smesno pa da se i oni smeju.Iz neke njihove price povezane sa nekim nasim pricama,smejale smo se jos gore.Samo su prokomentarisali:"Au vi Zrenjaninke,jel se tako i kod kuce cepacite od smeha"
I na kraju...smuvali su nas.Bar nam je onaj smotani decko obezbedio zanimljivo letovanje...Smile))

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm da,tek sad sam skužila da je ova tema spojena hahaha Very Happy
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao.lezim ja na plazi sa drugaricama.secam se da smo do jutarnjih sati bancili,pa smo tako umorne na plazi malo zadremale.posto je sunce przilo moja koza je gorela.samo sam od jednom osetila kako je na maja ledja istovarena kofa ledene vode Confused ,par sekundi se nisam ikretala a onda sam ugledala decka koji je imao kez od uveta do uveta Laughing .strasno!Shocked.toliko sam se razbesnela Mad da sam mu svasta rekla!na sta je on meni odgovorio:mnogo mi se svidjas i zeleo bih da se upoznamo!boze kakva budala,i dan danas razmisljam sta je bilo u glavi tog idiota Rolling Eyes
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-Koliko je sati?- (na što sam ga upozorila da poviše glave ima sat)
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada mi je usred diskoteke prisao tip i rekao kako mi lepo mirise kosa i pitao me za sampon koji koristim Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> naj najgluplji ulet..?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon