www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

naj najgluplji ulet..??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imaš dobro tjelo,ajde pleši da te gledam....bljekkkkkkkkkkk tako mi se odma stvori u glavi ovaj vidi samo vani,dal če ikad pogledat šta se skriva unutra u osobi...to mi je najjjjj gluplje zaista... New Evil

 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo bas ovaj vikend lik me pita koliko je sati a ima sat?!!?!? da se bar potrudio da ga sakrije. Kako mozes pitati nekoga u klubu koliko je sati?! Tu se vrijeme ne mjeri... ccc
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa frajer mi je na poslu postavljao pos aparat i cjelo vrijeme mi je govorio kako imam lijepe noge da se sigurno bavim nekim sportom a meni je najveci sport trcanje do prazne stolice u tramvaju Razz Btw za posao od 10min trebalo mu je 3 sata Al dobro je za moj ego Wink

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U subotu sam izlazila sa frendicom i prisla su nam dva tipa.. I meni ce ti jedan: Ocesh ti meni pravit dorucak ujutro ili da ga pravim ja tebi??..... Shocked

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maza to još nisam čula...al nije loše...jako zanimljivo i smješno,ja bi pukla od smjeha....al jako dobra fora Wink
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Jesi ti ona koja je bila debela prije par godina... sad izgledas mlađe. (kaze on dok me guta pogledom od glave do stikle)

Majko moja, sta se njima mota po glavi???? Ako sam ja na to trebala past....zapravo ne znam koja bi ikad pala na tako nesto

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
tasha*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jun 2006
Poruke: 139
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stojim ja ispred prodavnice i cekam drugaricu kad prilazi decko i kaze
-e izvini mozes li mi ogrebati dopunu racuna za tel. , posto imas nokte??! Ajde,pa te castim kafom...... Question Question
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tasha* je napisao/la sledeće:
stojim ja ispred prodavnice i cekam drugaricu kad prilazi decko i kaze
-e izvini mozes li mi ogrebati dopunu racuna za tel. , posto imas nokte??!


E ovaj je stvarno sampion :laughing5: :laughing5: :laughing5:

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najgluplji ulet je :" cao, je l se znamo " definitivno .. bljaaakkk Shocked

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok_cura je napisao/la sledeće:
najgluplji ulet je :" cao, je l se znamo " definitivno .. bljaaakkk Shocked


Ne, ali nekad mi stvarno izgleda ko da poznajem tu ribu...nisam znao da se i to racuna kao ulet

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
Tip koji je u jednom afirmisanom lokalu u gradu dok sam sedela s drugaricom, prisao seo za sto nas i posle 5 minuta price mi rekao: "ja vozim BMW X5, jel znas ti sta je to?"... Shocked Shocked Shocked Mislim da je komentar nepotreban sem mozda "daj decko idi ubi se skrati muke i sebi i svim zenama celog sucevog sistema" Laughing



Ovo je bas extra,nasmejala sam se...nije lose isto od joki_carica i od emotivna looda...
Ja nemogu se setim sta se meni dogodilo...ali ako nesto mi padne na pamet pricacu vam Wink
 
scarface89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 54
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke dajte neki dobar ulet onaj sa pozivom je bio zanimljiv....

I nek neka kaze kako je startovao sadasnji decko koga puno voli...

_________________
*Neupotrebno trajem ... tesno u sebi, u Bogu mi prekomotno - ispastam se pokusavajuci da zivim*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> naj najgluplji ulet..?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon