www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealan nacin da vas on zaprosi....
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Potrebna pomoc Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav djevojke
Ivinjavam se sto zavirujem kod vas, ali treba mi vas savjet i vasa pomoc.
Kako da zaprosim djevojku???
Imam par malih ideja, ali nisu bas romanticne
Unapred hvala
Bajadk


 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 6:19 am    Naslov poruke: Re: Potrebna pomoc Na vrh strane Na dno strane

Evo jedne idejice Smile Smile Smile
npr. izvedes je u neki fancy restoran..kad si zakazivao sto..dogovoris se sa kelnerom, da joj ubaci prstenu u casu, tj casa od sampanjca..i ona kad bude videla prsten ima, da se sokira i u tom trenutku obavezno idi na kolena i zaprosi je Very Happy Very Happy Very Happy

e kad bi mene neko tako zaprosio..sigurno bih pristala..ali sve u svemu SRECNO..trebace ti SRECA Smile Smile Smile

i naravno kad bih nesto ovakvo dobila Very Happy

_________________
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala pinki
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ili ako ti se ne zuri u oglasnom prostoru u nekim novinama koje cita zakupi oglas i napisi: hoces li da se udas za mene ...? volim te najvise na svetu itd. + u priskaces kad procita sa prstenom
kad zavrsis kako god to da izvedes javi sta je bilo!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da odes na neku zivu svirku i prigrabis mikrofon, naravno sve u dogovoru s bendom,
i otpevas joj omiljenu pesmicu, ne znam kakve su ti glasovne mogucnosti ali verujem da ce ona znati da ceni, i nesto promuljas sa textom pesme, kleknes i zaprosis je na kraju....kroz pesmu nekako....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Idealan nacin da vas on zaprosi.... Na vrh strane Na dno strane

E pa drage moje,...o kakvoj prosidbi sanjate, kako biste volele da se odigra, tj sta je to na sta bi ste "pale" odmah??? Razz

Neke devojke/zene sanjaju o 101 ruzi uz poruku "udaj se za mene", neke o dijamantskom prstenu od nekoliko karata, neke o njemu na kolenima dok drzi kutijicu s prstenom...a nekima je dovoljno jednostavno pitanje...

Ili za vas udate, podelite iskustva vasa, kako ste bile zaprosene...

Da vas cujem kako bi vi volele da vas vas muskarac zaprosi Wink

_________________
 
ivana_I
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 100
Mesto: tamo di ljubav pociva

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dovljno bi mi bilo da samo kaže da ne može bez mene živjeti i da želi ostariti samnom..... Wink
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojila sam ove dve teme posto su slicne a ti Bajadk ovde citaj odgovore zenskog sveta, kako bi volele da budu zaprosene pa ti mozda neka ideja pomogne Wink

_________________
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealan nacin.... Da to pitanje objavi na bilbordima pored kojih prolazim svaki dan... Hehe skromno, zar ne? Sta znam ja bih pala na to...

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajadk javi nam kako si proshao i naravno kako si je zaprosio..bash me zanima Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 4:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ha ha, ovo mozda i nije bas najromanticnije, ali je blesavo. Uzmes kinder jaje, otvoris al oprezno i u onu malu kuticu ubaci prsten, pa ga ponovo zamotaj............al polako, nije tesko ako si strpljiv,prpvereno
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bilo kako..samo neka dolazi iz srca..neka je jedinstveno..neka ne bude isfolirano i neka ne pokusava da imitira nikog..neka bude spontano i neka me oboi s nogu svjojm jednostavnoscu..nista vise

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealan nacin da vas on zaprosi.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon