www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealan nacin da vas on zaprosi....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve smo mi sanjale neke romanticne gestove i prosidbu koja obara s nogu...Ipak sada trenutno potpuno bi mi bilo nebitno kako ce to da uradi...Dovoljno bi bilo da mi kaze "volim te, zelim da budem stalno sa tobom, ajde da se vencamo!" Smile To bi bilo dovoljno da me obori s nogu, jer na kraju koliko god sama prosidba mogla da bude romanticna, jedinstvena i sl. u principu je najbitniji taj deo "volim te, i zelim da sam s tobom"...sve drugo je manje bitno...To bi bilo sasvim dovoljno da budem presrecna i naravno kazem da...A gde ce to da mi kaze, kako, na koji nacin...nevazno Wink


_________________
 
bojan81
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 48
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KristinaNS je napisao/la sledeće:
Idealan nacin.... Da to pitanje objavi na bilbordima pored kojih prolazim svaki dan... Hehe skromno, zar ne? Sta znam ja bih pala na to...


Ali citas mi misli!
Reko da vidim kako drugi razmisljaju i tako citam kad ono...
Isto i ja tako mislim!
Bilbord ti je skroz O.K.!
Prvo ne moze da ne vidi,a drugo svi ce videti kakva ti je namera!
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma meni bi bilo bilo kako drago samo da je spontano i od srca!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma da one mene samo oce zaprositi hhahhahaha
 
jelena_2322
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 72

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na onom mestu gde smo se prvi put poljubili bilo bi super...ili gde smo se upoznali...
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postovane dame, nemojte mi zameriti, ali... nekako su mi sturi ovi Vasi odgovori...
Ja se uvek nosim mislju, da su zene romanticnije, inventvnije bar po tom pitanju.. Ja to ovde ne vidim. Zapravo, ja, kao muskarac, imam x puta vise ideja, nego sto ste vi ovde iznele.. a i to sto ste iznele, lici mi na, eto.., na nista.. zar ni jedna od Vas ne zna da napise, malo opsirnije, kako bi volela da izgleda taj svecani momenat Question

nadam se da mi niko nije zamerio...
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas nemam nikakvu ideju kako bi me zaprosio. A u ostalom sa kim imam posla znam i kako bi me zaprosio. Raci se "jeli bre djavole hoces da mi budes zena il da te ovde uronim u reku"

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Re: Potrebna pomoc Na vrh strane Na dno strane

Bajadk je napisao/la sledeće:
Pozdrav djevojke
Ivinjavam se sto zavirujem kod vas, ali treba mi vas savjet i vasa pomoc.
Kako da zaprosim djevojku???
Imam par malih ideja, ali nisu bas romanticne
Unapred hvala
Bajadk


e prvo da ti cestitam, jer si jedan od rijetkih koji se trude da udovolje zenskoj... a ne da te odvede kod "svarowskog" i kupi ti neki skupi prstencic, ali bez ikakve "ceremonije".... svaka cast... skidam kapu!!!
a moj prijedlog ti je ovaj:
odvedi je na plazu.... vecera i to, vino ili sta vec pijete... onda prosetate se i na nekoj stijeni kleknes pred nju i pitas je jednostavno, kratko i slatko "da li zelis da mi budes zena", zatim izvadis kutiji s prstenom iz dzepa i otvoris je pred njom Wink pali 100%...
a ako ti je mozda lakse, odvedi je na mjesto gdje ste prvi puta se sreli, poljubili, zaljubili, ili sta ja znam... neko znacajno mjesto za vas dvoje i vasu vezu...
ajd tako ljepoto, pa nam javni sta si uradio Wink

PS kristinaNS: potpisujem... cool prijedlog.. ali malo... sta ja znam... decko zeli romantiku...

_________________
I drive these scrubbers crazy
I do it on the daily
They treat me really nicely
They buy me all these ice-ys
Dolce&Gabbana
Fendi and then Donna

They say they love my ass 'n
Seven Jeans True Religion
I say no but they keep givin
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka devojka sanja da bude lepo zaproseno... Obradovalo bi me kad bi mi doneo veliki buket crvenih ruza,poljubio me i rekao da li hocu da se udam za njega,a posle toga da se dugo volimo...... Nista mi vise ne treba,nikakav spektakl... Devojka ce da vidi da je to uradio od srca i da zaista zeli da provede s'njom ostatak zivota..... Wink

_________________
Happy & Married
 
dedina-unuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 145

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro sam razmisljala o tome....Smile trep trep
Volela bih da me zaprosi pred svim njegovim i mojim rodjacima i prijateljima. Da usme mikrofon , klekne pred mene i zaprosi me.....laaaaaaaaaaa lalalalallalalal laaaaaaa New Spiral New Spiral New Spiral New Spiral New Spiral New Spiral New Spiral
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On i ja sami nocu, negde daleko od svih, daleko od ljudi, daleko od grada...znaci more, planina, selo...ma nevazno...dok setamo jednostavno ali iznenada da me povuce ka sebi, poljubi me, i izvadi prsten dok izgovara te tako vazne reci "volim te, zelim da provedem zivot s tobom, hoces li da mi budes zena Question " To bi mi bilo sasvim dovoljno, ono sto mi je bitno da znam da me voli, da zeli to iskreno i da sam ja ta koju vidi pored sebe za ceo zivot Wink

_________________
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dovoljno mi je da vidim da je on ulozio mnogo truda u taj cin,kakav god bio i vec je idealno
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealan nacin da vas on zaprosi.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon