www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealan nacin da vas on zaprosi....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam jedan san do nedavno. I zapravo trebalo je sve to sto sam sanjala da se obistini. Na nasu godisnjicu bi bili zajedno negdje uz more.... Sigurno bi bio divan dan od ranog jutra.... Vodili bi ljubav kad bi se probudili. Sad
Onda bi mozda otisli na plazu....onako rano dok jos nema puno ljudi, nasli neko skrovitio mjesto i tamo se prepustili se nasim osjecajima.
Mozda bi pricali o nama, o nasoj proslosti i buducnosti. Prisjecali se svega lijepoga, i sanjali nas buduci zivot.
I uvecer za nekom romanticnom vecerom, ja i on sami u apartmanu, i onako uz svijece, nase pjesme, da me zaprosi...
Da samo ja i on to znam, i da ga ljubim....i da mu kazem da ga volim najvise na ovom svijetu..... Sad Sad Sad Sad

Valjda snovi zato i sluze....da im se vjecno nadamo.... Sad


 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
On i ja sami nocu, negde daleko od svih, daleko od ljudi, daleko od grada...znaci more, planina, selo...ma nevazno...dok setamo jednostavno ali iznenada da me povuce ka sebi, poljubi me, i izvadi prsten dok izgovara te tako vazne reci "volim te, zelim da provedem zivot s tobom, hoces li da mi budes zena Question " To bi mi bilo sasvim dovoljno, ono sto mi je bitno da znam da me voli, da zeli to iskreno i da sam ja ta koju vidi pored sebe za ceo zivot Wink


Potpisujem. Taj trenutak mora da bude samo između nas dvoje, da se pamti do kraja života, da u tom trenutku budemo sami i ničiji, neka budu i sveće i tišina, samo pogled u očima i ništa više.
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da nema idealan nacin, moj muz kad me je zaprosio ja sam se ubila od smejanja koliko je on meni bio sladak, jedva stvar je sigurna nije ni malo bilo kao u filmu, al bilo je prosto i smesno, izvadio je prsten i reko mi : ljubavi hoces da mi budes zena?! tako mi je to od jednom rekao, bas je bio sladak!
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ti kaze da te voli i da zeli da budete zajedno do smrti...idealno je kad cujes samo reci volim te...kad vidis u njegovim ocima sjaj njegove ljubavi i srece sto je bas s tobom...a to gde ,kako ,skupo ,jeftino -to je nebitno...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mora nista da mi kupi,ne mora cak ni prsten da mi da,ne moramo da budemo sami,volela bih da me iznenadi.Ne mora da bude neka romanticna atmosfera.Ako nekog volite bicete srecne i da vas zaprosi na sred marketa dok kupujete uloske na primer.Zar nije tako,ajmo iskreno?
Ili dok igrate igrice on vam sapne da vas voli(iako ga pobedjujete) i da zeli da provedete ceo zivot zajedno.
Ili dok plesete.
Ili napise na desktopu i kad ukljucte komp padnete u nesvest.
Ili kad spavate zajedno on vas probudi u sred noci i pita vas.
Ima jos hiljade i hiljade nacina koji su luckasti i interesantni,a mene bi sigurno vise odusevili nego neka romanticna vecera,svece,cvece i bla bla.Volim i to,ali nije originalno!
Sta vi mislite? :crveno:

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da na svoj avto napiše to pitanje hahaha ideje nije loša....pukla bi od smjeha i dragosti....
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

negdje na samem
 
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako da me zaprosi? u stilu: "mala, lud sam za tobom od prve sekunde kad sam te vidio, volim te do neba i natrag u par milijona navrata dok ti se u glavi ne zavrti! život bez tebe za mene ne bi bio život, a obzirom da sam mlad, i itekako imam razloga za život, budi moja, i provedimo ga skupa, kao jedno! budi moja do kraja života kao što sam ja tvoj svakim udahom koji načinim! budi mi žena i učini me najsretnijim bićem na ovom svijetu!"
da mi tako nekaj veli, ne bih niti gledala prsten, samo njega u predivne oči i rekla da iste sekunde Wink
nadam se da ne tražim previše... Rolling Eyes
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, kako god da me zaprosi bice to idealno. Ni mesto, ni trenutak, ni dan absolutno nisu bitni. Bitni smo nas dvoje, nasa osecanja, nasi pogledi, jedna ruza i to je to... Ja znam da je to-to. Mi to znamo... Od kada se poznajemo se zemlja mnogo lepse okrece oko sunca, sunce je postalo sjajnije, vazduh je sveziji... Jednostavno sve je lepse i sjajnije jer smo upoznali ljubav...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo dole na koljenaaaa, ako sam tvoja voljenaaaaaaa
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
On i ja sami nocu, negde daleko od svih, daleko od ljudi, daleko od grada...znaci more, planina, selo...ma nevazno...dok setamo jednostavno ali iznenada da me povuce ka sebi, poljubi me, i izvadi prsten dok izgovara te tako vazne reci "volim te, zelim da provedem zivot s tobom, hoces li da mi budes zena Question " To bi mi bilo sasvim dovoljno, ono sto mi je bitno da znam da me voli, da zeli to iskreno i da sam ja ta koju vidi pored sebe za ceo zivot Wink


potpisujen

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kod da me zaprosi,ja bih bila naj srecnija osoba na svetu mada sad sam solo i mogu samo sanjati Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealan nacin da vas on zaprosi.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon