www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vase misljenje o blogu
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
vukovicnikola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Vase misljenje o blogu Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima!
U zadnje vrijeme sve se više širi globalni fenomen blogovanja, webloga ili kraće bloga. Tome je doprinijelo i otvaranje besplatnih servisa kakvi su Blooger.com ili Mojblog.co.yu. Vjerujem da je dosta vas već čitalo ili čita blogove ali ono što se, po mom mišljenju, dešava upored sa tom popularizacijom je i pad kvaliteta samog bloga.
Ono što mene interesuje je vaše mišljenje o ovom problemu, konkretno: Šta je to što po vama čini kvalitetan, uspješan i zanimljiv blog ili websajt?
Kao primjer možete uzeti -ovaj- blog. Ajde raspišite se, pa da vidim vaša mišljenja, komentare, predloge, kritike i sl. Smile
Hvala svima unaprijed!


 
babaroga22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma blog je totalno shit, ja neznam ko to cita uopce.
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se, mislim da je to bez veze. Nisam do sada blogovao, ali znam neke ljude, koji to redovno rade. Vidim da je to u poslednje vreme vrlo popularno. Sve vise domacih casopisa ubacuje na svoje sajtove blog sekciju, valjda ce tako lakse doci do misljenja i zelja citalaca...

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
DzoA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 55
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakav bre blog. To je samo drugo ime za forum za "licnu upotrebu".

_________________
Svaki covek pred sobom treba da ima CILj, a ne prepreku!
 
rade05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 4:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od bloga jedino mogu imati koristi novinari i javne ličnosti, jer samo njihovi blogovi biće interesantni ostalim ljudima
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rade05 je napisao/la sledeće:
Od bloga jedino mogu imati koristi novinari i javne ličnosti, jer samo njihovi blogovi biće interesantni ostalim ljudima


Slazem se s ovom postom...
Jer prakticno ja sad da pisem redovno u svom blogu, ko ce to citati, to sto bi mozda 2 druga moja ono iz postovanja otisla tamo i mozda dala neki komentar...zaista to mogu i uzivo.
Poz
losmi200
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam svoj blog,
i uopste mi ne treba niko ko bi ga komentarisao (niti to zelim).
Za mene je blog jedan virtualni dnevnik, gde u vidu stiha, citata ili proze mogu da napisem kako se trenutno osecam....Posto je fotografija moja strast, ubacim i po neku sliku. Sve to samoj sebi docaram vizualno.
I onda kada imam vremena, prelistavam stare mesece. Vidim kada sam bila srecna i kada tuzna...i vidim da je sve proslo (pa ce i moji trenutni problemi isto tako proci).

Da, ja volim svoj blog.
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da li bi nam dala adresu tvog bloga?
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Za mene je blog jedan virtualni dnevnik, gde u vidu stiha, citata ili proze mogu da napisem kako se trenutno osecam....


A zar to ne moze i na papiru? Ili na racunaru, ali ne obeseno na net i dostupno svima?
Meni se ta ideja online dnevnika ne svidja. Moja privatnost je MOJA privatnost i ne bih bas volela da ceo svet ima pristup nekim mojim licnim stvarima! Cak nikad ne bih mogla da se opustim da na netu ispisem do detalja ono sto bih zapisala u svoj dnevnik koji je dostupan samo meni i sve svoje bubice koje su samo u mojoj glavi i ne treba da udju i u tudju. A to onda ne bi bilo iskreno i koja poenta svega? Nisu za dzaba dnevnici ranije bili sa katancem i kljucicem Wink Ja sam vise za te "staromodne" dnevnike.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Citat:
Za mene je blog jedan virtualni dnevnik, gde u vidu stiha, citata ili proze mogu da napisem kako se trenutno osecam....


A zar to ne moze i na papiru? Ili na racunaru, ali ne obeseno na net i dostupno svima?
Meni se ta ideja online dnevnika ne svidja. Moja privatnost je MOJA privatnost i ne bih bas volela da ceo svet ima pristup nekim mojim licnim stvarima! Cak nikad ne bih mogla da se opustim da na netu ispisem do detalja ono sto bih zapisala u svoj dnevnik koji je dostupan samo meni i sve svoje bubice koje su samo u mojoj glavi i ne treba da udju i u tudju. A to onda ne bi bilo iskreno i koja poenta svega? Nisu za dzaba dnevnici ranije bili sa katancem i kljucicem Wink Ja sam vise za te "staromodne" dnevnike.


Moze na papiru, naravno. Godinama vodim klasicne dnevnike, ali stil pisanja je u njima drugaciji. Blog mi nudi neke druge, modernije, opcije - poput fotografije koju rekoh da obozavam.
A blog je i anoniman, pisem najcesce u poeziji i prozi, i gotovo da je sifrovano. Mislim da bi samo onaj, meni blizak, ko me dobro poznaje mogao da provali o cemu se tu zapravo radi.
Tako da ne bih rekla da je bas svima dostupan. Postoje hiljade i hiljade blogova. Ja svoju adresu ne sirim po netu (niti bilo kakve druge informacije, tipa slike i e mail adrese) Sto, moras priznati, masa ljudi radi (A meni je tek to zadiranje u privatnost).

Pozdrav
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko...Ne svidja mi se...

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam navikao da vodim dnevnik, ali ko zna. Mozda cu i ja u vezi neke gluposti otvoriti blog.
Npr.: sta imam novo od muzike i slicno

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Vase misljenje o blogu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon