www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vase misljenje o blogu
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

WAU HIT U SVETU

Totalno mi se nesvidja ta glupost, nisam nikad pisao, niti planiram da citam.

Blog - OUT



_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
nehaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne sviđa mi se
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blogove doživljavam kao online dnevnike, nisam preterano zainteresovana da ih čitam niti da kreiram i imam svoj, ali smatram da je to odličan način da ljubitelji pisanja dnevnika u eri kompjutera i Interneta pronađu svoje mesto Wink Obično nabasam na blog kada tragam za kakvom poezijom, tako da ih nalazim i korisnim Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaju ponekad biti i zanimljivi, korisni, dosta ljudi ih koristi kao svoje online prezentacije, ili pak za pomoc drugima, u tom smislu mi s e svidjaju, a neka druga preseravanja, tipa volim ovo, volim ono, bezveze, mrze me citat Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam pisala blog s 3 prijateljice pa smo prestale. Dosadno...
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni...Bespotrebno...

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
hristinadj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 53
Mesto: Nish

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je fino imati blog. Mozda neko i zeli da cuje vase misljenje o nekim stvarima, a ko ne zeli da cita ne mora.
 
excalibur i cuperak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za nas je blog nesto super - bas ono da ispises sve sto zelis i vrlo je osoban - dakle mozes da pises ono sto zelis bez obzira na vrijeme, raspolozenje i ostalo...
Mnogo smo trazili site-ove koji bi nam odgovarali pa smo se zaustavili na jednom. Ako nekog interesuje i zeli da komentira - samo naprijed Smile
svi ste dobro dosli Very Happy



[Edit by Mr. Bond: Svaka poruka čija je svrha isključivo reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana.]
 
kymma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 22

indonesia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma lepo je imati blog. Samo sto mene mrzi a i nemam bas nesto mnogo vremena da sedim za kompom i da piskaram po blogu. Ima mnogo bolji nacina da se potrosi vreme Smile)
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh imam blog vec tri godine i super je raditi tako nesto, ali opet nosi sobom i odredjenu obavezu a to je da koliko toliko redovno pisete i na taj nacin zadrzite stalne posetioce... blogovi su dobri jer su doneli potpuno novi vid obavestavanja na netu, iz prve ruke, i mnoge vesti danas imate prvo na blogu pa onda na svim drugim mestima... citam sigurno 10ak blogova redovno, predlazem da koristite neke agregatore blogova kao sto je www.blogodak.com...

inace ako imate vremena svratite na moj blog, adresa je http://eniax.blogspot.com

hvala
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za razliku od foruma, mislim da će sa blogom biti po onoj "kako došlo tako i prošlo", jer to su obično trač rubrike.

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2009 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne svidjaju mi se blog-ovi... Sad

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Vase misljenje o blogu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon