www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Posmrtni ciganski govor
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Posmrtni ciganski govor Na vrh strane Na dno strane

Prvo, izvinite zbog psovki, ali bez njih to nije to.

Posmrtni ciganski govor

Tuzni zbore dragi Miko, kao sto vidis evo se tvoji cigani sastadesmo pred tvoju rupu, da te ispratimo sa ovaj svet. Ne secas se Miko bre, kada si bio ziv, bio si bre sila, bio si bre otoritet na nas cigani. Bio si bre kmet opstine i naj-laf. Ne secas se Miko bre kada se dohvatimo ja sos Peru, Pera sos Jovu, a Jova sos Gile, ti dodjes bre Miko i rasteras sve u BiiiiP materinu. Ti si Miko jedini bio laf, jer si ti jedini smeo da prdnes pred Lale pandur bez stra'. Ne secas se Miko bre kada si bio primat na nasu cigansku kapelu. Svirao si Miko bre kao Poganini u usta te BiiiiP! Druze Miko ti si bio veliki vrtoguz na violinu. E tuzni zbore, sto je svirao Mika, da mu BiiiiP mrtvu majku cigansku, a kad sa svoje cemane uvati visoko CE, pa kad zasvira "Kosku" pa "Madam BiiiiP te fraj", a publika skici u sav glas, i nas, ima da nas nema.
Lele, ti kurafti bila sudbina bre Miko, kad te vidim na tu mrtvu dasku sas pruzeni papci i zatvoreni kapci, kako lezis mlad i krut, ko moj BiiiiP, dodje mi bre Miko da idem u BiiiiP materinu. Dosta bre Miko, u guza te BiiiiP, od silne zalbe ce mi srce napukne, tresnem ti ga tetki u carapu, kad si umreo tako mlad i zelen - ko finansijska bluza. Ti si bre Miko otiso na onaj svet, a evo ti moj BiiiiP sto ces se vratis na ovaj. Laka ti bre bila nasa ciganska zemlja. Zdravo da si bre Miko, ziveo!



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

simpaticno Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaahahahaahahhaaaa loooodoilo,ko li samo smislja ovo...?
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzas zivi Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahahahahaha strashno Laughing Laughing Laughing

_________________
 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romale romali

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa bre samo da li je istina?/

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

80Moma je napisao/la sledeće:
Katastrofa bre samo da li je istina?/


Mislis, da li je tekst istinit???
Daj, Momo, molim te!!! lol

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
danko_1983
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne verujem cuo sam i gore
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

krizaaaaaaaaaaaaaaaa Laughing

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cigani bre znaaaas

_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Posmrtni ciganski govor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon