www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šako Polumenta
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno obozavam sve njegove pesme najvise mi se dopada Disem za tebe Wink


_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 3:24 am    Naslov poruke: Sako Polumenta Na vrh strane Na dno strane

Dobar pevac. Skrenuo mi je paznju sa izvanrednom obradom grcke pesme, nazvane "Disem za tebe". Dobra je i "Nisi, nisi, nisi ti" kao i veliki hit "Punomoc".
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh...njega obožavam...gledala sam ga na nastupima milion puta, ni ne brojim više... Jedva čekam njegov novi album, sigurna sam da će biti fenomenalan i pravi letnji hit, jer dolazi u pravo vreme...mmmm moooooreee... Wink
Što se tiče omiljenih pesmica...hmmm...definitivno "Dišem za tebe", a posle nje volim "Ispovest", "Punomoć", "Medena", "Daj mi malo vremena", "Sve je laž", "Kriza", "Overa", "Od ljubavi oslepeo", "Odkud ti pravo", pa onda ovaj duet sa Darom Bubamarom "Lažne Ljubavi".........Ma sve! Very Happy

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima super glas i odlicne pesme moji favoriti od njegovih pesama su I pod sjajem ruzicastih zvezda i U ljubavi svi su gresni

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 7:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma super je sako a i njegov rodjak dado polumenta je isto odlican. . .

ima dobre pesme meni se pogotovo svidja pesma punomoc a svaka mu je dobra. . Laughing
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 20, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na njegovom sajtu pise da se album zove "Karta za buducnost" i da izlazi 15.05., medjutim jos uvek se nije pojavio u prodaji, a i nema novijih informacija.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma legenda svaka mu čast..što se kaže ima i stas i glas

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Tatina maza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2006
Poruke: 53

botswana.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima posto je ovo moja prva poruka!

Iskreno meni se Sako ne dopada mnogo kao pevac. Kao zabavljac je sasvim OK.

Videla sam skoro, pa me zanima, moze li mi neko od vas pomoci? Cini mi se da je obradio pesmu Bore Spuzica Kvake - Nemoj da mi sina milujes po kosi. To sam nacula, pa me bas zanima kako to zvuci.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: New Sako Polumenta Na vrh strane Na dno strane

E,ovako,konacno da izadu 2 pesme od sako polumenta Razz pa cu da ih saslusam...vi koji ste ih slusali,kako vam se dopadaju i naravno dali neko zna kad ce izaci njegov novi album??? Question
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa te pjesme sto su mu vec izasle nisu lose, a album izlazi "uskoro". Sto misle sa tim Bog sami zna, jer je album treba da izadje prije mjesec dana.

_________________
E da mi je, da mi je
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaaaaaaooo jedva čekam, pa ja očekujem taj album mesecima! Gledala sam kad je izjavio da će izaći još u aprilu, a evo sad je uveliko jun a od albuma ni traga!

Can't wait! Very Happy

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast za ažurnost kada su nove pesme u pitanju.Još nisam imao priliku da ih čujem ali ću ih sada skinuti, ne sumnjam da su dobre!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Šako Polumenta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon