www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šako Polumenta
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
vladadu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: MuNzE kOnZa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da ga slusam,ima odlicne pesme....a i ove nove su odlicne.


_________________
ja sam gospodar sudbine...rodjen sam da bih uspeo,a ne da bih propao... SNAGA I CAST
 
ASSIM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 67
Mesto: Breza

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sako nije los a pjesma je naravno Disem za tebe Smile
 
Rsk_Dalmatinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ove njegove dvi nove pesme "kida me" i "slab sam na njene dodire" bas su sr**je Confused
mislim ima bas dobri stari pesama, ala ove dvi boze sacuvaj, moze on bolje
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad izlazi njegov novi cd........cula sam onaj neki novi duet, i nije mi bas nesto.......nadam se da ce cd biti bolji......... Confused

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
ercegb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Apr 2006
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sako je car, obozavam ga. Sve pesme su mu extra, pogotovo [i] disem za tebe, pod sjajem ruzicatih zvezda, punomoc, medena, . . .
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam cula sad ove najnovije pesme, ali ja ga obozavam... na proslom albumu je sve i jedna pesma bila hit... Omiljene pesme su mi -Disem za tebe, Ispovest, Punomoc, Kad ljubav padne ti u krizu...
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pocetku popularan posle ne barem kod mene. Ali nove pesme su dobre narucita duet sa Slavicom
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konacno da izade njegov novi album...mada na prvom slusanju,nimi je se posebno dopao...videcu kasnije kad budem saslusala koja mi se vise svida...
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skinuo sam neke nove pojesme extra su....

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
mirza_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 89

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smorio je vise.sve pesme krade od turaka i sve lice jedna na drugu
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesme su mu stvarno extra, mada on licno...
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja pesma je Eh sto nisam sunce.Prosli albim je ceo super, a ove nove pesme mi nisu nesto, bar na prvo slusanje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Šako Polumenta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon