www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šako Polumenta
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brana voli MEDENE je napisao/la sledeće:
...svima ga preporucujem...


Također! Very Happy

Brana voli MEDENE je napisao/la sledeće:
A tebi havala sto si stavila tekstove


Nema na čemu. Wink


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sako ko Sako uvijek isti i prepoznatljiv..super albium i u svakom slucaju vrijedan za kolekciju

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preporucujem, super album. Smile
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slušam ga često,ali pesme koje mnogo volim su

Dišem za tebe
Kida me

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja recima ne mogu da opisem kako mi se svidja njegov cd, slusam ga od juce kako sma ga skinula i sto ga vise slusam vise mi se svidja...odusevljena sam...svima preposrucujem da preslusaju sigurno ce se pronaci bar u nekoj pesmi... Wink

Moji favoriti:
Sako Polumenta - 2008 - Mamuran
Sako Polumenta - 2008 - Ne racunaj na mene
Sako Polumenta - 2008 - Ludak
Sako Polumenta - 2008 - Kukavica
Sako Polumenta - 2008 - Nijedna kao ti
Sako Polumenta - 2008 - Andjeo
Sako Polumenta - 2008 - Djevojka iz komsiluka
Sako Polumenta - 2008 - Bezobrazna
Sako Polumenta - 2008 - Sanjao sam san


Snaga tisine (mnogo dobra) i Kako sam volio tebe...isto jako dobre pesme, ali su balade, a ja ne volim balade Wink
Bez preterivanja Mr. Green

Ne mogu da ga ugasim, i ne mogu da prestanem da ga hvalim..mislim da je ovo cd koji ce ostati Mr. Green


I samo da kazem, Sako je jedini pevac (pored nekih grupica) ciji cd cim se pojavi ja skidam istog momenta, iako nekad ne cujem ni reklamu....zna se sta valja Mr. Green

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj CD je totalni promašaj, iskreno, ne mogu poslušati ni jednu jedinu pesmu. Iritira me njegov glas. Jedina pesma koju mogu da slušam je ''Dišem za tebe'', a i nju samo zbog muzike. Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ovaj CD je totalni promašaj, iskreno, ne mogu poslušati ni jednu jedinu pesmu. Jedina pesma koju mogu da slušam je ''Dišem za tebe'', a i nju samo zbog muzike. Wink


Slazem se za zadnji album:Jedino mi prolazne pesme"Ne racunaj na mene" i "Andjeo"
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šako je odličan pjevač, bez ijedne loše pjesme ( a imam cijelu njegovu diskografiju Very Happy ), predivan vokal, predivni stihovi... Slušam ga kad imam leptiriće u trbuhu Mr. Green , kad sam tužna, plačem uz njegove balade... Embarassed Arrow Meni najbolji pjevač - uz Čolu Exclamation Very Happy Malo je reći da ga obožavam Exclamation Embarassed




Arrow Wink Dišem za njega... Embarassed Mr. Green
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šako.... obožavam ga.. On je jedan od rijetkih pjevača koji me rasplaču Wink

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na žalost, nisam mogla otići na njegov nastup ( ^ ), ali ga upravo slušam - uživo, naravno, na jednoj radio stanici i oduševljena sam ovime što čujem Exclamation Very Happy Exclamation

Sad pjeva jednu od mojih omiljenih pjesama - DIŠEM ZA TEBE, publika je totalno poludjela, kao i ja, i trnci mi prolaze tijelom... Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima dobar glas, a vise sam za starije pesme, mada nisam ni novije skroz preslusala

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Ninchala
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Jan 2009
Poruke: 28

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ga slušat.
Ona je ljepša od noci
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Šako Polumenta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon