www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

GLUMA ne sme da se zaboravi...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: GLUMA ne sme da se zaboravi... Na vrh strane Na dno strane

Pozzz for all!Pa sta mozete reci za glumu!Volite li to il ne?Omiljeni glumci...glumice...reditelji...itd!Pricajmo malo o tome!
Pa nisam ja dzabe glumac....ma nije fol...to sam stvarno!Very HappyVery HappyVery Happy



_________________
NISTA OD TOGA
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zelim da budem glumica,mnogo voli glumu i pozoriste!!!!!!Bas je glupo sto se to vise ne ceni kao nekad!!!!Sto se tice omiljenih
Glumica-Danica Maksimovic
Glumac-Dragan Nikolic!!!!!!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nekada kao glumila u amaterskom pozoristu...Glumila sam vesticu Rolling Eyes ...ali hajde kao od necega se moralo poceti... Razz ...bilo je to lepo iskustvo...isli smo sa jednom predstavom u Becej na takmicenje...republicko cini mi se...bili smo drugi koliko se secam...posle toga je bilo bombardovanje...pa srednja...i ja batalih sve...Od nasih glumaca volim Mariju Karan, Srdjana Todorovica i Dubravku Mijatovic...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ludice ja sam bio u Beceju 6 puta!Jednom sa bio prvi a dva puta drugi!Nije lose iskustvo Becej!Sve treb proci!Pozzz!

_________________
NISTA OD TOGA
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je gluma jako lepo zanimanje i vrlo zanimljivo....tu se steknu mnoga iskustva od zivotnog znacaja,volim glumu i sve vezano za nju!!Ne mogu reci da imam omiljenog glumca ili glumicu jer bih tako napravi nepravdu jer svi oni imaju svoje kvaltete kojima su mozda i prirodno predodredjeni,nekima od njih dobro leze komedije,nekima tragedije...svi oni su profesionalci za ono sto im lezi i istovremeno pravi laici za uloge u kojima se ne prepoznaju i u kojima nikad nece moci da odglume 100% dobro!
 
*marina*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gluma je predivna umetnosti...ja se amaterski bavim glumom, ali mislim da ne bih imala dovoljno hrabrosti da se profesionalno time bavim....
 
Paris_Hilton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 79

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upisala sam glumu ove godine.... mislim da ne postoji ni jedan posao u koji mozes toliko sebe da uneses kao sto je gluma....glumci igraju srcem,prvo za publiku pa tek onda za sebe....a sem toga nije dostojevski jednom prilikom dzabe napisao "Glumac je covek koji sve moze, zato sto je glumac covek sa hiljdu lica" Very Happy a sto se tice nasih glumaca....hmmmm....pa po meni je vesna trivalic fenomenalna, zoran cvijanovic, sergej, bata paskaljevic.....ali oni stariji glumci su ipak neprevazidjeni...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O glumi mogu samo iz pozicije gledaoca Wink Nemam iskustva u dramskim vodama Wink

However, ne volim uklapanje glumaca/glumica u kalupe-uvek uloga zafrkanta ili uvek uloga zavodnice i sl. Iz tog razloga, odličnim glumcima smatram Tom Hanks-a i Nicolas Cage-e, neverovatno je kako su u stanju da se transformišu.

Pozdravljam i divim se talentu i umetnosti glume Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
slatka_sejtanka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 1520

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gluma....mmm to je nesto stvarno super!! kaada sam bila djevojcica htjela sam biti GLUMICA,a i sada jako volim glumiti u skolsim predstavama Smile) mozda nesto i bude Smile

_________________
 
miana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glumiti ili ne glumiti, pitanje je sad
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:28 am    Naslov poruke: ......... Na vrh strane Na dno strane

pa znas kako........ranije sam se bavio glumom i imao sam zapazenih uspeha dok sam glumio......jednostavno sam prestao da idem na glumu, ali obozavam tu profesiju.........iskreno ovi sto su sad novopecheni glumci su tako smesni da je to uzas......inache volim stare nase filmove.........neprevazidjeni su! Very Happy
 
gacko_budala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 4

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste za to ste u pravu gluma ne sme se nikada zaboraviti Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> GLUMA ne sme da se zaboravi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon