www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pro Evolution Soccer 6
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
MARKOsb
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 149
Mesto: sl.brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e kajo se izvodi spin udarac ili top spin
ako zna iko



_________________
ni stara baba neda đaba
 
Gray Wolf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 08 Mar 2007
Poruke: 5
Mesto: Vrbas

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Top Spin (Lob Udarac) Na vrh strane Na dno strane

Drzis tipku za promenu igraca (prebacivanje sa 1 na drugog igraca) i pritisnes sut! Ja igram na joysticku pa neznam koje su tipke na tastaturi!
Sto se tice joysticka to mozes sam da podesis!

_________________
You'll never walk alone!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je, drzis taster L1 i pritisnes sut (kocka) i to ti je spin udarac.Naravno, sve zavisi kako su kome podese komande u igri...

_________________
Master
 
nadrealist
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Apr 2006
Poruke: 23
Mesto: Metković

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MARKOsb je napisao/la sledeće:
e kajo se izvodi spin udarac ili top spin
ako zna iko

na tastaturi ako su ti komande normalno podešene ti je kombinacija tipki Q+D

p:S ovaj pes me malo razočarao zbog onih silnih mogućnosti dodavanja u šesnaestercu a da pritom ti ne možeš ništa. nadamse da će i to sredit. sve ostalo je ok


[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...A koje su to silne mogucnosti?Ja koristim samo dupli pas, ubacivanje u prostor i lob udarce...

_________________
Master
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam problema sa champions league patchem, kada pokusam da ga startujem kaze mi da ne moze da nadje AFS fajl, a taj fajl je u data direktorijumu...


[Edit by Rile_Master: Svaka poruka čija je svrha isključivo reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana.]

_________________
Don't worry, be happy.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mare34 je napisao/la sledeće:
imam problema sa champions league patchem, kada pokusam da ga startujem kaze mi da ne moze da nadje AFS fajl, a taj fajl je u data direktorijumu...

Na ovaj ili slican problem su se mnogo zalili...Koji .afs fajl ne moze da nadje?
Ja mislim da moras taj isti .afs fajl (onaj koji ne moze da ti nadje pri pokretanju igre) da iskopiras sa tvog DVD-a negde na racunar i da preko DKZ Studio-a u njega importujes fajlove iz onog novog i tada bi trebalo sve da radi...

_________________
Master


Poslednja prepravka: Rile_Master datum Uto Mar 13, 2007 11:18 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Mare34 je napisao/la sledeće:
imam problema sa champions league patchem, kada pokusam da ga startujem kaze mi da ne moze da nadje AFS fajl, a taj fajl je u data direktorijumu...

Na ovaj ili slican problem su se mnogo zalili...Koji .afs fajl ne moze da nadje?
Ja mislim da moras taj isti .afs fajl (onaj koji ne moze da ti nadje pri pokretanju igre) da iskopiras sa tvog DVD-a negde na racunar i da preko DKZ Studio-a u njega importujes fajlove iz onog novog i tada bi trebalo sve da radi...

a cemu sluzi taj dkz studio?
prilikom pokretanja igre mi ne trazi nikakav AFS fajl, ali probacu ovo da uradim

_________________
Don't worry, be happy.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DKZ Studio sluzi za importovanje edit-ovanih fajlova u originalne fajlove...Duga je ovo prica i zalazi duboko u svet edit-ovanja PES-a...

Nisam ja ni rekao da ti trazi neki .afs fajl vec sam samo pomenuo da ne moze da ti nadje neki .afs fajl (jer si ti tako rekao).'Ajde opisi malo detalnije problem, mozda cemo naci neko resenje.

_________________
Master
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada startujem igricu sve je u redu, ali kada startujem exe fajl koji sam dobio prilikom instalacije patcha, onda mi ne prepoznaje AFS fajl

_________________
Don't worry, be happy.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...Ocigledno nisi odradio nesto sa DKZ-om, a ja se ne secam bas najbolje kako ide tacan postupak instalacije tog patch-a...Ajde potrazicu nesto na net-u pa cu ti javiti.

_________________
Master
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo sam sa copy paste prebacio fajl 0_text.afs i renamovao ga u ue_tex.afs i proradilo, ne treba nikakav afs.....
samo me zanima da li u najnovijem patchu imaju grupe ili je nokaut kao u prethodnim?

_________________
Don't worry, be happy.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Pro Evolution Soccer 6 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon