www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boja vašeg karmina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Kremicccc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: svedska

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prolece je pocelo i sad uprvo ...svaka devojka hoce da njoj budu usta lepa i da blistaju..zato koristite labello


_________________
i gora od tigrice dragi moji
 
nina`
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 50
Mesto: SERiMo :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno koristim samo sjaj za usne ali inace jedino ruz boje trula visnja
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise volim sedefaste karmine,pogotovo leti kad pocrnim.i to u lila i roze boji.a sjaj koristim stalno

_________________
B & M
 
lubika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 21

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo jedan savjet!

Nemojte da puno namažete usne ako su vam oči puno namazane. Usne je najlepše obojati providno ili svjetlo, da se sjaji.
 
Sonja Marmeladovna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 27

vietnam.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili samo sjaj ili samo ovaj:



_________________
(S)lepa je noć
 
mililica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2004
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mmm.adict stvarno je odlichan! i parfem je stvarno sjajan...probajte necete pogrijesiti.dior je stvarno madju najboljim
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad stavljam karmin stavljam ga u njeznim bojama uglavnom su to roze nijanse... nezno roze.... ili sjaj za usne Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Tinna_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 75

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim samo sjajila i imam ih svih boja,najviše volim ne prenapadne boje nego boju mesa,blago rozu i blago smeđu tj.više vuče na zlatno ili narančasto
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim kurmine... preferiram sjajila u raznim bojama ili cak labello pearl&shine...

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 4:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim samo diorov sjaj za usta, neutralne krem boje........cak i nakon par sati na usnama ostaje trag sjaja.........fenomenalni su i preporucila bi ih svima.......
 
jelena80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 67
Mesto: dalekooo

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja najvise volim bez boju ili svetlo rozu. Sve zavisi od celokupne sminke
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jojj meniii karmini nikako ne stoje.........samo sjajevee stavljam....
mada...mada,.....sinoc...prvo stavila neku sminku...pa sjaj...super deluje..>Smile


razume se..onlyy rozen

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Boja vašeg karmina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon