www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se bojite porodjaja?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
slavasic
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 173

norway.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Da li se bojite porodjaja? Na vrh strane Na dno strane

Da li ste vec ili cete se porodit?
Vi koji niste nista od toga da li se bojite kad dodje vreme?


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Ne bojim se porodjaja. Da sam trebala da se poradjam u vreme moje bake ili mame-verovatno bih se bojala. Sada, pored svih anestezija, epidurala.......ne vidim cega bih se bojala?! Uostalom-sve se to prezivi i najmanje sto se pamti je bol i mucenje, samo kad ugledas svoje malo cedo-sve se zaboravi i to svaka majka kaze! Tako da i ne postoji sve to sto porodjaj cini bezbolnim-ne bih se plasila toga, jer znam za sta to radim! Wink

_________________


 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bojim se...naprotiv veselim se velikom trbuhu, jer mislim da najbolje znaju majke kako je lijep osjećaj nositi to dijete u sebi, onda ga roditi i primiti u ruke...sva ona bol koju osjetiš zaboravi se kad ugledaš to malo stvorenje... Laughing


Poslednja prepravka: ***LaNe*** datum Sre Apr 12, 2006 10:54 am; ukupno izmenjena 1 put
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da..naravno...
puno slucajeva sam cula da majka umre na porodjaju,da se nesto zakomplicira pa djete umre...i ako imamo svu tehnologiju svasta se desava...toga me strah.nije me strah toga sto to boli vec neocekivanih situacija

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se tri puta poradjala...i stvarno nije bilo strasno...
samo kada se brzo zavrsi sve je ok...
zadji put sam se nesto istripovala da ne umrem na porodjaju...ali kao sto vidite..zdrava, prava...i imam divne klince.
ko ima frku od porodjaja, neka samo pogleda oko sebe i pomisli.: "svi su ovi ljudi dosli na svet na taj nacin...koliko se zena do sada porodilo, pa mogu i ja..."
 
Tajana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 24 Jan 2005
Poruke: 40
Mesto: Canada

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dva puta....i to na carski.
Jeste oporavak malo teze ali i to se zaboravi! Smile
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bojim se iskreno. Čula san su to jaki bolovi i odvajaju se kosti, a posli zaboraviš Smile
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, pre sam se plasila...valjda zato sto nisam osoba koja moze da dugo trpi bol...Ali kao sto neko rece: osecaj kada u tvojoj utrobi nosis dete i posle ga doneses na svet je sigurno neopisiv, i zelim da i ja to po svaku cenu dozivim...
Pa zamislite samo...kao biser u skoljci...prelepo.
Kad tako razmisljam, ne pada mi na pamet da bi taj proces boleo.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
da..naravno...
puno slucajeva sam cula da majka umre na porodjaju,da se nesto zakomplicira pa djete umre...i ako imamo svu tehnologiju svasta se desava...toga me strah.nije me strah toga sto to boli vec neocekivanih situacija

Draga moja zilika....Komplikacije se mogu dogoditi bilo kada i uz bilo kakvu modernu tehnologiju i napredak medicine. Ali to ne znaci da se treba toga plasiti i o tome razmisljati.Ja uvek kazem, bice kako je Bog rekao Wink Bol nema nikakve veze, rekla si i sama.Bolelo me je mnogo vise kad su trudovi tek poceli nego sam porodaj.Nisam isla ni na kakve pripreme niti vezbe, jednostavno cekala sam dan, osetila bolove, otisla i porodila se. Nema tu straha, ne sme imati mesta strahu.Nema vece srece i blazenijeg osecaja od onog trenutka kad vidite maleno stvorenje koje je izaslo iz vase utrobe. Nema tog bola koji mozete osetiti..Savovi, rane, ma sve to prodje bre...nije strasno.Verujte mi.Uopste nije strasno kao sto izgleda.Moja sestra se drala koliko je glas drzao, popucali joj kapilari na licu, izasla iz bolnice kao zombi,jer je bila panicar. Samo smireno i stalozeno, slusati sta vam doktor savetuje..i to je to... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bojim se. Ne smijem ni da razmisljam o tome.
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja trenutno pokusavam da zatrudnim i jako se tome veselim cak jedva cekam taj dan
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam kao mala (jako mala) prisustvovala jednom porodjaju i to je bilo bas neprijatno iskustvo za mene. Sta dete od 6 godina zna zasto neko vristi iz sveg glasa...Tako da mi je to ostalo urezano u secanju kao jedno veliko "mucenje" i stvarno se plasim, jer se svaki put setim tih krika i vriskova Crying or Very sad
Mada kad procitam sta su svi pre mene napisali, nekako mi lakse...Uostalom, ima jos vremena za mene, razmisljacu o tome kad dodje vreme Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Da li se bojite porodjaja? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon