www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rile_Master zelje
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Rile_Master zelje Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svim ljudima na sajtu koji su zaduzeni za mp3 pesme i za ispunjavanje muzickih zelja i svakome onom koji moze da pomogne Wink

Jel bi mogli da mi nabavite pesmu Nada Topcagic - Jutro je.

Hvala



_________________
Master


Poslednja prepravka: Rile_Master datum Ned Dec 17, 2006 1:48 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Linkovala sam pesmu opet, vec je ima na sajtu, al' ko zna gde... Rolling Eyes

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti puno Sanjice Smile
Najbolja si Wink

_________________
Master
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel biste mogli da mi nadjete pesmu od Ace Lukasa u duetu sa nekim likom...ne znam kako se zove on, a pesma se zove Zemun, cini mi se?

_________________
Master
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ima neko pesmu Aco Pejovic - 5 Minuta?
Hvala

_________________
Master
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obe zelje su ti ispunjene. Smile Znas vec gde su. Smile

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 20, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Sanjice Smile Legenda si Wink

_________________
Master
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile izbrisala ti post, to mozes da trazis jedino u Mp3 Riznici u temi za stranu muziku, ako neko od clanova ima, a Nenadmorepheus ti je ostavio neke linkove, Nenade trebalo bi da znas da se linkovi salju preko pp, pa tako i uradi.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 2:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, nema problema, pogledacu tamo.Izvinjavam se, nisam znao da je "procedura" za stranu muziku drugacija Smile

_________________
Master
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo, posle nekog vremena imam jos jednu muzicku zelju Smile Naime, trazim jednu pesmu od Marka Bulata u kojoj on peva o Hristu ili tako nesto...ne znam tacan naziv pesme.
Ako neko zna o kojoj se tacno pesmi radi, bio bih mu zahvalan da mi javi ovde.
Hvala

_________________
Master
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Specijalno za Rileta evo i linka do trazene pesme Marko Bulat - Gospod Dolazi Wink
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ComiX, hvala ti puno Wink Prava si legenda Razz
Nego, ajde kad sam vec ovde da pitam jos nesto Smile Treba mi neka pesma od nekog Nikole Pejakovica, a pesma se zove Haljinicu boje lila...
Hvala jos jednom Wink

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Rile_Master zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon