www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

187 grupa...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koliko znam imaju moooozda 4 albuma ako je nesto izaslo posle 2002.
Za ova tri znam 100%
- Crni Grad
- Tamna Strana
- One Eight Seven

Tamna Strana im je najjaci album, pa onda Crni Grad, pa onda se promenuo pravac i smisao muzike, tako da 187 i nije ono sto je nekada bio.



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma komercijalni--sto prolazi
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam volela tu grupu,pogotovo pesme "sex"i "nikad neces znati"...zao mi je sto su se raspali...
 
wishper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: Stara Pazova

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bas nesto obracao paznju na njih.Nesvidjaju mi se njihove pesme

_________________
Trezan svatih iz prve
da sve su sem tebe
bile BiiiiP kojih sam se stideo
a ni ja nisam svetac
vec obican slepac
sto kraj oba oka nije video
da si ti, samo si ti sunce ljubavi
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su steta sto ih vise nema
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se pjesma Nikada neces znati i Ti vec sve znas.
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili su super,steta sto su se raspali
 
tika_spic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 18, 2008 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beogradski hip hop bend 187 više ne postoji! Ova grupa je do pre samo godinu dana bila trio, a onda je iz sastava otišao (plavi) Peđa. Iako su ostali samo Marko i Bane, njih dvojica su nastavili svoju rep priču, ali su se nedavno razišli. Zašto je grupa prestala sa radom, priča nam osnivač Marko:
“Nismo mogli da nađemo zajednički jezik po pitanju muzike i ja sam rešio da ugasim grupu! Nismo se posvađali, već smo jednostavno završili saradnju. Ja sam zaposlen u jednoj marketinškoj agenciji gde radim kao dizajner i taj posao mi ide odlično. Zarađujem gotovo kao i u muzici, s tim da sam mnogo mirniji i opušteniji. Ako se jednog dana pojavi neko ko će me zainteresovati možda ću ponovo aktivirati grupu. Dotle ću se baviti samo dizajnom.”
Drugi član grupe, Bane ima svoje planove: “Marko i ja smo prekinuli saradnju, ali nismo u svađi. Seli smo i popričali i shvatili da je grupa stigla do vrhunca i da svako od nas ima neku svoju priču. Slagao bih ako ne bih priznao da smo se i muzički razišli. Ja ću sigurno ostati u muzičkim vodama i za mesec dana planiram ulazak u studio gde ću snimati solo album.”
Kako smo saznali Bane će snimati pop albumu, koji nema dodirnih tačaka sa rep muzikom. U svakom slučaju domaća hip hop scena ostala je siromašnija za jedan bend. Na prošlom albumu grupa 187 imala je megahit “Nikad nećeš znati”, a sa poslednjeg albuma se na TV i radio stanicama vrti pesma “Pored nje”! Ove slike, na kojima vidimo Baneta i Marka zajedno, postaće deo domaće hip hop istorije.

Meni je mnogo zao posto i danas ja i drustvo furama njihove pjesme pogotovo "Pesma za sve" i "Pumpaj". Ko voli brze i nabudzene automobile nadje se u ovim pjesmama. Izdali su 4 albuma.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 18, 2008 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta znam,nekada su imali par pesama i to je to Rolling Eyes

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 18, 2008 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah... nekad omiljena grupa... Very Happy
a još naravno kad sam saznala da su svi išli u istu srednju kao i ja.. Mr. Green
prvi album jako dobar, drugi najbolji, i dan danas jako često slušam te pesmice ali od trećeg albuma su malo skrenuli više ka komercijali, pa onda kad je otišao Peđa to više nije bilo to, i naravno da se i predpostavljalo da Marko i Bane neće dugo potrajati...
šteta, baš su mi bili super...

_________________
~Duo de la muerte~
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada neces znati ima je bio najveci hit na primorije je tresao jedno godinu ipo Rolling Eyes ,ostale pesme su isle po istom sablonu....

_________________
kokos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> 187 grupa... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon