www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li su fudbaleri preplaceni??
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
X_FaCToR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 81
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Da li su fudbaleri preplaceni?? Na vrh strane Na dno strane

mislim da neee

 
oliver jurcec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim da ne
 
mirza_om
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fudbaleri nikako ne zasluzuju novac koji dobivaju
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momci, lako je reci DA ili NE ... molim Vas da objasniti sto da ili sto ne!!

Mislim da oni ne zasluzuju toliko pare, jer skoro svaki igrac zaradjuje 1 Mio. i vise a skoro nijedan nije vredan tih para. Ne znam zbog cega napr. Alesandro del Pjero dobija 8 Mio.?? Rolling Eyes a jako bolji igrac (po kvalitetu) kao Pavel Nedved dobija mnogo manje!

I jel mislite da bi neko trebao da ubaci neki limit za zaradu fudbalera??
 
GuzaPasha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 7:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo su nasi domaci fudbaleri pretplaceni, napolju su placeni taman kako treba. Oni o tome ni ne razmisljaju, igraju fudbal kao da jos negde treba da se prodaju. BEkam, Ronaldinjo, Zidan, ............. Nisu oni placeni da svaku utakmicu odigraju kao najbolji, ali oni uvek odigraju najbolje kada je najpotrebnije i zato vrede i to mogu samo veliki igraci. U Srbiji kada gledate fudbal, tu lopta 3 puta predje na svaku stranu terena za 90minuta... tuga
 
mrsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 119
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne znate vi cega se oni sve oni odreknu u zivotu da bi igrali fudbal...
Jeste da vecinom to nama izgleda sve lepo, ali i nije bas uvek tako...
Ja ipak mislim da im mi obicni ljudi dajemo mnogo paznje i zbog toga imaju takve plate, "nisu oni krivi" Smile))
 
MunzeKonza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je noko od vas nekad trenirao ozbiljno nesto???
da jeste verovatno ne biste govorili tako. Profesija profesionalnog sportiste (u bilo kom sportu, pa i u fudbalu) je jedno od najtezih zanimanja, ako ne i najteze.
Od rane mladosti (10-11 godina) treniras po dva puta dnevno, treneri te terorisu kondicionim treninzima, izadjes jednom godisnje, drugove imas samo na treningu ili nesto malo okolo (ako ides u skolu). Svaki potez ti se ocenjuje, najmanja greska te moze kostati karijere, propadanje igraca je veliko, niko ti ne moze garantovati da ces biti u dobroj formi deset godina bez prestanka, a u penziju ides sa 35 godina najvise.
Ulaganje u zivot sportiste su velika, a to mzete vracati najvise 15 godina.
Pogledajte nekog svog druga (ako ga imate) koji je profesionalni sportista, pitajte ga da li mu je sve divno...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa tog ugla situaciju nisam posmatrao Munze, i moram da priznam da si u pravu sta se toga tice da profesionalac mnogo toga treba da ulozi da bi zgradio karijeru i da cak mnogo toga gubi i da sa 35/36 sve prolazi... ali... drugi ljudi isto radu svaki dan 8 sata i imaju mozda jos tezi fizicki posao a zaradjuju mozda 10% od toga, sto napr. Beckham dobija. A fudbaler ima da skupi u tih 14 do 17 godine, koje moze da igra, sigurno x-puta vise pare nego standardni radnici.

Pozdrav.
 
MunzeKonza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak govorimo o nekoliko pojedinaca (kada se uzme u obzir broj ljudi na svetu koji igraju fudbal). To sto njih 50 ima zaradu mnogo vecu nego drugi ljudi koji takodje rade veoma tezak posao je problematika kapitalizma. Uvek ces imati nekoliko pojedninaca koji ce se nezasluzeno mnogo obogatiti (ROman Abramovic, Bill Gates...). Treba gledati neku vecinu ili jos bolje prosek. Veruj mi da plate koje dobijaju igraci u Partizanu i Zvezdi su zasluzene.
Da svi imaju zarade kao Bekam, Zidan, Figo... onda bismo mogli reci da je to previse i (MOZDA) nezasluzeno...

poz
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vladimir Disljenkovic (koji sad igra za Metalurg Doneck) je meni dalji rod i znam da je od ukrajnca dobio 650.000€ za potpis ugovora i da ima godisnju zaradu oko 550.000€... a u Zvezdi je primao 6.500€ mesecno i dobio je sportsku opremu od adidas. Da se od prilike zna koliko igrac kod Zvezde ili Partizan zaradjuje.
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA kao buduci diplom. eco vam kazem:

TO JE MIKROEKONOMSKI PRINZIP : asset maximisation ,

znaci maks. dobita,

oni tocno zaradjivaju sto i doprinose> Amax=Y
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugovic1980 je napisao/la sledeće:
Mislim da oni ne zasluzuju toliko pare, jer skoro svaki igrac zaradjuje 1 Mio.€ i vise a skoro nijedan nije vredan tih para. Ne znam zbog cega napr. Alesandro del Pjero dobija 8 Mio.€?? Rolling Eyes a jako bolji igrac (po kvalitetu) kao Pavel Nedved dobija mnogo manje!

I jel mislite da bi neko trebao da ubaci neki limit za zaradu fudbalera??


jugovicu tu nije samo sportska vrijednost nego i marketinska, a posto je del pierro talian navijaci se bolje identificiraju s njim a i kupuju vise njegov dres!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li su fudbaleri preplaceni?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon