www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi deo ili nastavak???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2004 11:52 pm    Naslov poruke: Prvi deo ili nastavak??? Na vrh strane Na dno strane

Koji je po vama nastavak nekog od filmova,prevazisao svoj prvi deo.
Obicno je prvi deo onaj koji je najkvalitetniji ali postoje i neki izuzetci!

Po meni je to TERMINATOR 2 ali treci deo je bezvezan vec.

X men 2 mi je bolji isto od prvog dela....seticu se jos nekog kasnije!


 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 16, 2004 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si - uglavnom su nastavci slabiji od prvog dela.....moja lična bol je vezana za film Kad jaganjci utihnu koji je degradiran onim umetnutim (naknadno snimljenim) prvim delom Crveni zmaj i trećim nastavkom Hanibal......bio je to zaista jedinstveno dobar psiho-triler pre nego su ga producenti prepoznali kao dobar materijal za trilogiju..... Confused
.....u obrnutom smeru, mogu da predložim Povratak Džedaja koji je, po mom mišljenju, najjači deo Ratova zvezda, premda ne znam računa li se to budući da su Star Wars od početka planirani kao trilogija..... Rolling Eyes

.....malo sam old-timer, priznajem, ali ne volEm te novije fancy filmove....nije to za mene, pusti... Embarassed
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 26, 2004 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taksi 2 je bolji od prvog
I Spiderman 2 je bolji od prvog po meni
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 30, 2004 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da taxi 2 je odlican ali je zato 3. deo bezveze skroz......akcije i jurnjave u tragu....i preterivali su sa glupim humorom!
 
maslachak
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 27 Nov 2004
Poruke: 461
Mesto: u zelenoj travi na nekoj livadi

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 03, 2004 4:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shrek drugi deo Very Happy .. je mnogo bolji od prvog..
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 03, 2004 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je tacno osim za taxi,i prvi je dobar ali u 3 sto se voze na gusenicama su preterali ali takav auto zaista postoji-imam sliku.
Postavicu je ovih dana.

Bad boys 2 je bolji od prvog.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
DJAvrilo
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 343
Mesto: Alamo

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osmi putnik2
Kum 2
die Hard 3
Pobesneli Maks 2,3
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi filmovi koji su pravljeni u 3 dela imaju jedan deo koji nevalja. TO je standart Terminator treci deo je za q*ac matrix 2 je sr**je. I kao i umri muski takodje svi svaki filmovi koji imaju 3 dela jedan ili vise delova mora da bude losi.

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ali pazi Smrtonosno oruzje.....sva 4 dela su fenomenalna!!!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blade 2 je bolji od 1 dela.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spiderman 2 je bolji od prvog

_________________
 
strmilic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 22 Jun 2004
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matriks prvi je dobar anastavci su sr**je
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Prvi deo ili nastavak??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon