www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi deo ili nastavak???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U biti su to SF/Fantasy filmovi koji necesto mogu zasjeniti original....sto je i logicno....


_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Erdal82 je napisao/la sledeće:
U biti su to SF/Fantasy filmovi koji necesto mogu zasjeniti original....sto je i logicno....


Pa to jeste...mogu zaseniti efektima...ali da li mogu zaseniti pričom? Retko...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pametnica je napisao/la sledeće:
Erdal82 je napisao/la sledeće:
U biti su to SF/Fantasy filmovi koji necesto mogu zasjeniti original....sto je i logicno....


Pa to jeste...mogu zaseniti efektima...ali da li mogu zaseniti pričom? Retko...


X-MEN 2 ti je takav primjer....Film koji je zasjenio prvi dio u svakom smislu, kako specijalnim efektima tako i pricom/radnjom....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 17, 2005 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm... Ja ipak i dalje vise volim Terminatora 1.
Sto se nastavak tice, bolji je:
Alien 2
Taxi 2
Mumija 2
...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 18, 2005 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ehhh vidis, Mumiju sam zaboravio, i meni je bolji 2. dio....
Takodjer sam se sjetio jos jednog....meni je recimo bolji BATMAN RETURNS(gdje Michelle Pfeiffer glumu zenu macku a Denny DeVito pingvina) od BAMANA. Svi hvale ovaj novi Batman Begins, kazu da je dosad ubjedljivo najbolji Batmn ikad snimljen, kod nas jos nije dosao u kina,....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 18, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zaboravio Blade 2... Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 18, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeee, evo i ja se slazem za Mumiju...bolji je drugi deo, mada je meni i prvi lovable Smile Mada, Batman mi je ubedljivo zasad najbolji prvi deo sa Dzekom Nickolsonom kao Jockerom... nekako mi je sama prica super... I odmah posle njega pomenuti deo (ne znam tacno koji po redu) sa Michele Fajfer i Deni De Vitom... Ja iskreno jedva cekam ovaj novi deo jer sam cula da je najslicniji originalu lika Batmana, odnosno strip junaku...prikazan je u malo mracnijem svetlu (Batman), kao agresivniji i ogorceniji nego u svim prethodnim delovima...videcemo pa cemo komentarisati
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve moguce pozitivne kritike su upucene na ovaj novi Batman, kao najbolji do sada, to nam ostaje uskoro da vidimo, pa tek onda da se i uvjerimo...

A sto se tice nastavaka, sjetio sam se jednog filmskog nastavka koji nije SF/Fantasy vec DRAMA.... Rijec je o filmu BEFORE SUNSET sa Ethan Hawke i Julie Delpy, hronoloskom nastavku filma BEFORE SUNRISE iz 1995 sa istoimenim glumcima.....Ja ne preferiram romanticne drame, ali ovaj film naprosto ZRACI nekom posebnom, neopisivom energijom koju bukvalno mozes osjetiti kroz odnos glavnih glumaca...mozda je to dijelom i zbog toga sto sam se mozda ja sam poistovjetio sa radnjom filma, ali ta uzajamna konekcija medju njima (ljubav-zavist-prijateljstvo-pa opet ljubav) je nesto sto NIKAD dosad nisam pogledo na filmu.....

Prvi dio je odlican (govori o njihovom upoznavanju, a drugi je jos bolji (govori o njihovom spontanom susretu nakon 10 godna)

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Kobrabgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre neki dan gledao sam na b92 nastavak filma znam sta radili proslog leta i mislim da je jako glup.Uglavnom se sve svodi na pricu iz prvog dela i nema nista novo
 
Igorzzzz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 6

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Kum Na vrh strane Na dno strane

Kum 2 je bolji od Kum 1 "the Godfather"
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pametnica je napisao/la sledeće:
Eeeee, evo i ja se slazem za Mumiju...bolji je drugi deo, mada je meni i prvi lovable Smile Mada, Batman mi je ubedljivo zasad najbolji prvi deo sa Dzekom Nickolsonom kao Jockerom... nekako mi je sama prica super... I odmah posle njega pomenuti deo (ne znam tacno koji po redu) sa Michele Fajfer i Deni De Vitom... Ja iskreno jedva cekam ovaj novi deo jer sam cula da je najslicniji originalu lika Batmana, odnosno strip junaku...prikazan je u malo mracnijem svetlu (Batman), kao agresivniji i ogorceniji nego u svim prethodnim delovima...videcemo pa cemo komentarisati


Evo mene sa komentarom. Odgledala sam Batman begins, i stavila ga na prvo mesto Smile Odlican je...najlepsa mi je i prica, dobro, logicnije je da sada postoje bolji efekti... ali bravo za pricu!

Takodje da dodam da jos nisam pogledala Before sunset, planiram uskoro... Ali prvi deo (tj. Before sunrise) je toliko dobar, da nemam reci... reklo bi se da bi mogao da bude dosadan, jer sve vreme setaju i pricaju, ali nikako...
Cula sam i da glavni glumci imaju veliku mogucnost improvizacije teksta, to mi se dodatno svidelo Laughing
 
UNKNOWNSCG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 9
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U 90% slucajeva nastavci su loshiji...
mislim daj taxi 3 preterali su kako je glupo... al dobro...
terminator 1 i 2 su super ali zato 3. deo me smorio...
dobro ajd Gospodar Prstenova sva 3 dela su ok...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Prvi deo ili nastavak??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon