www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

AdryR zelje
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: AdryR zelje Na vrh strane Na dno strane

Hi! procitavsi pravila, shvatila sam da bih i ja mogla nesto pozeljeti, jer stvarno ste veoma azurni i ispunite svaku zelju (ukoliko je mozete pronaci)! sve pohvale! =D>
dakle, postoje neke pjesme koje vec duze vrijeme pokusavam nabaviti, ali nikako mi ne ide od ruke... Crying or Very sad nadam se da cete vi tu moci uskociti!
ovo je prva: Dino Merlin--Mjesecina! pretrazila sam cijelu download sekciju i nisam ju pronasla, pa se nadam da cete vi imati vise srece u potrazi! thnx a lot! ciao! Smile



_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

khm Mr. Green ,
ovde
http://www.domaci.com/dload.php?action=file&file_id=4869
i ovde
http://www.domaci.com/dload.php?action=file&file_id=3731
Sledeci put malo i "search" funkciju koristiti Wink
u ovom slucaju je bio "key-word" Mjesecina
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ispricavam se, ali upravo sam dosla editirati post, jer sam upisala pogresnu pjesmu (kod mene je trenutno ludnica, pa nisam bas pazila, idiot ](*,) )! Embarassed
ajme, Vi ste stvarno brzi!!! thnx! stvarno mi je zao zbog zabune! SORRY!
trebala sam upisati: zeljko sasic--osmi dan u nedelji! thnx a lot! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

No frks bre pesma ti je u zeljama Wink
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Houston, we have a problem!!!
ovako, ne mogu da downloadiram pjesmu,to mi se jos nije dogodilo, pise da je nekakva greska, no sve sam pokusala--imam dovoljno kredita (iako mi se oduzme svaki put kad kliknem na tu pjesmu, iako ju ne mogu skinuti--not fair! Crying or Very sad ), pridrzavam se pravila, nije do firewall zastite... znala sam da je ovo zvucalo too good to be true!
dakle, zamolila bih vas ako mi kako mozete pomoci--sto bi moglo biti, 'cause I have no idea, and no patience any more, not tonight any way! please, help! THNX A LOT!
ciao!

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Houston, I found a solution! Very Happy
Hmm Sale30 je napravio istu gresku kao ja danas! Embarassed
Promenili smo nesto, pa nismo jos navikli na taj rad, ali u buduce cemo se potruditi da ne gresimo vise!

Btw., ispravio sam to, sad mozes da je skines i izvini zbog kredita kojeg si izgubila! Sad Embarassed
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Houston, thank you so very much!
ponovno, pohvale ne brzini! svaka cast! =D>
ma, kredit je najmanji problem!

naravno, imam ja i drugu zelju! Mr. Green
mozete li ikako nabaviti od SMS--Idi ? ako nesto i nadjem od SMS-a, nisam ja bas te srece da bude pjesma koja meni treba! Sad
thnx a lot, guys! ciao! Very Happy

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mozete li ikako nabaviti od SMS--Idi ? ako nesto i nadjem od SMS-a, nisam ja bas te srece da bude pjesma koja meni treba!




Pesma ti je u Muzickim Zeljama Wink
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
thnx a lot!

no, ponovno imam isti problem, nece da mi se downloadira, a oduzima mi kredit--da niste mozda slucajno opet nesto pogresno napravili? mozete li pogledati za svaki slucaj? thnx a lot!
stvarno mi je zao sto vas ovako gnjavim, ali sto cete kad sam pehista! Sad
pozdrav! ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sorry, probaj ponovo, SIGURNO SADA RADI Wink
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RADI !!! Very Happy yes!
thanks!

imam jos jednu zelju, ako mozete pronaci od 187--pumpaj! puno hvala!
ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mam jos jednu zelju, ako mozete pronaci od 187--pumpaj! puno hvala!
ciao! Smile



Pesma ti je u Muzickim Zeljama radi sigurno i spremana je za DOWNLOAD .Uzivaj Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> AdryR zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon