www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beogradski sindikat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tvoje misljenje.Moje misljenje je da ih treba protjerati iz drzave. 8) 8) 8) Very Happy Very Happy Very Happy

 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala fatalna i plava je napisao/la sledeće:
To je tvoje misljenje.Moje misljenje je da ih treba protjerati iz drzave. 8) 8) 8) Very Happy Very Happy Very Happy


Hm......sva sreca pa se ti nepitas ovde pas puno stvari jel... Razz

Salu na stranu, zaista su ok hip-hop grupa sa realnim testovima u poslednje vreme

_________________


 
milkarajkovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 15

PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze li mi ovde iko reci sta znaci u p.h.k.s.b.s. u pesmi " Samo za BGD", to me malo zbunjuje pa ako neko zna da mi objasni. Hvala unapred
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su odvratni. Mad
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super im je pesma Alal vera....a ja se jako lozim na glas onog sto drugipeva il sta vec u toj pesmi,onako malo promukao...Smile) Ko je taj macan?

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
igormilj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 8:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milkarajkovic je napisao/la sledeće:
Moze li mi ovde iko reci sta znaci u p.h.k.s.b.s. u pesmi " Samo za BGD", to me malo zbunjuje pa ako neko zna da mi objasni. Hvala unapred


Sindikat je nastao u KSTu 99 na svirci 3 benda, ondnosno 2 benda i MCflexa

Postoje i muzicki zapisi u extra kvalitetu sa te svirke, imas da skines na sajtu sindikata jedno pola sata te svirke...

MC Flex je izrazito bio talentovan (i danas je) i nacin na koji je on bacao rime je neverovatan. protrsi po netu, naci ces sigurno..

Pesma UPHHK (Udruzenje poklonika hip hop kulture) je njegova, kao i jos par pesama, ciji zapisi mogu da se nadju po netu

Kada cujete pesmu Politicka od MC flexa sa te svirke, ostacete najezeni, naravno i UPHHK i Novo svetsko cudo (nadaleko poznata iz munja)



MOj komentar za BS- ono stoje falilo bgu od 91 do danasnjih godina..nesto sto ce da oslika njegov duh. A momci su nadareni i svi su znali da samo zajedno mogu da se prikazu u najjacem svetlu. Nadam se da ce oni opstati a mladji od njih, kao recimo ja, nastaviti tim tokom i praviti novo i bolje , ako ne moze bolje onda bar isto tako Smile

Nisam uopste slusao do pre godinu-2 , ali ovo je mnooogo dobro...VRH!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad će novi album da spreme, zna li tko? Rolling Eyes Smile
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nisu prije bili nešto.. Al otkad san čula Divljinu Mr. Green .. Skinila san sve pisme sad hehe.. Super su!

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 02, 2010 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album se ocekuje svakoga dana i cini mi se da ce ovaj album biti verovatno i najbolji do sada Razz mozete cuti samo neke delove pesama na njihovom sajtu Razz
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 19, 2010 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Заиста, руку на срце, момци имају прејаке песме. Нису као неки новопечени назови "репери"(да не прозивам сад). Оригинални су, јаки на речима и за сваку песму имају добру подлогу. Нема оног лупања шта ти прво падне на памет па сад се мало кревељиш и то. Момци су сјајни. Свака песме носи своју причу, реалну страну живота, стварно наше садашње стање. Момци знају шта певају, знају свој посао, имају талента за то и то им иде. Мени омиљене песме су: Повратак, Ја у животу имам све, На бојном пољу, Ми смо та екипа...

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li ko informaciju kada se moze ocekivati neka svirka u BG-u? Mislim da bi bio red. Izasao je novi album...

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobri su, jako dobri... svaka cast.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Beogradski sindikat Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon