www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ledeno Doba 2
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Ledeno Doba 2 Na vrh strane Na dno strane

Film Ledeno Doba 2:Otapanje nakon samo deset dana prikazivanja postao je najgledaniji film kod nas u 2006. godini. Nakon drugog vikenda ukupna poseta iznosi 50.650 gladalaca.

Glasove junacima u filmu Ledeno doba 2 pozajmili su Srđan Miletuć, Nikola Đuričko, Voja Brajović, Isidora Minić, Lako Nikolić, Goran Jevtić i Tomaš Sarić dok režiju potpisuje Bojana Maljević.

Ledeno Doba 2: Otapanje je ujedno i prvi film u americi koji je prešao zaradu od 100 miliona dolara. Za deset dana prikazivanja film je zaradio 116.5 miliona, dok se sa zaradom širom sveta ova cifra penje na neverovatnih 172 miliona dolara.




 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinoc sam ga gledao na kompu odlican je.

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ga gledala,ali cu sigurno otici u bioskop da ga pogledam!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledacu,ali ne sinhronizovanu verziju...Ne volim sinhronizacije Exclamation
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican je,stvarno opravdao je prvio dio
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma odličan je!i prvi i drugi, i oba s super....prvi sam gledala mali milijon puta, jer ga imam doma, a drugi isto tako ću čim dođe na dvd...gledala sam titlovanu verziju, a bome me zanima kakva je sinkronizacija...da li je loša kao inače ili su se malo više potrudili...

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Xey, super je Smile , neko mi je (pogreshno) rekao da nije bolji od prvog dela, jednako su dobri, zaista Smile Volela bih da gledam/slusham i sinhronizovanu verziju, chisto da vidim kako su odradili nashi, titlovan prevod je ochaj zivi, uvek se nerviram Mad Moja preporuka je da ga obavezno pogledate!!!

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej stvarno su odlicni.I nasi glumci su stvarno dooobro odradili svoj deo posla.kao i prvi deo,i ovaj drugi deo je dobar!!!Pogotovu ona luda vevrica sa lesnikom ,nju obozavam Very Happy

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sinhronizovan je odlicno, profesionalni glumci. nije ona divlja sinhronizacija sa pistavim glasovima (neko je u zabludi da tako treba pricati u decijim filmovima).
i film je odlican i nasi su ga ekstra dobro sinhronizovali...
 
Chokoholic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2006
Poruke: 211
Mesto: Pyong-Yang

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam gledao proslog vikenda sa mojim malim rodjakom ovde kod nas u Kenjadi i bioskop je bio prepun...svideo mi se film. ali mislim da je drugi bio vise smesniji...sam glas onih glumaca me nasmeje Very Happy


to hocu da kazem:) mislim da *sinhronizovani* filmovi izgube zar sto orginalni imaju u sebi. a pogotovo ovak film jer su glasovi glumaca odkaceni, pogotovo one lasice (ili sta je god vise)



Spojio sam ti postove !!! Sledeci put kad imas da dodas nesto koristi dugme EDIT !!! ( ULT_RAS )

_________________
SAMO JA!!!
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedva cekam da pogledam..ali original!necu da gledam taj sihronizovan...ice age 1 je bio super
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drugi deo me nije toliko odusevio kao prvi.... Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Ledeno Doba 2 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon