www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SAW III - Slagalica Strave 3
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: SAW III - Slagalica Strave 3 Na vrh strane Na dno strane

Kao sto se moze primetiti ljudima se ponovo u poslednje vreme usladilo gledanje horora, sto producentima jednog od popularnijih serijala horor filmova nije dalo da sede skrstenih ruku.
Krajem oktobra tacnije 31. oktobra ocekuje se preijera treceg dela filma SAW.
Rediteljska i glumacka ekipa je sledeca:
Director : Darren Lynn Bousman

Starring : Tobin Bell , Angus Macfadyen , Dina Meyer , Kim Roberts , Shawnee Smith , Bahar Soomekh

Oficijalni web sajt pogledajte ovde: SAW 3



 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije samo to, nego sto su krenuli sa hororima, i ako primjetite skoro na svakom dvd pishe "based on true story", dakle tek ce sad mnoge stvari izaci na vidjeli, bar kroz film, one stvari koje mi neznamo.Very Happy
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam SAW III... Prva 2 su me odusevila...
Nadam se da ce i III da bude dobra... Twisted Evil
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja jedva cekam da izade 3 deo...obozavam saw da gledam mada da ne bude opet vise epizode,nego nek bude zadnji i bas ono strava...
 
Jinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 31
Mesto: Ljubljana / Nis

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim horore uopste, a Slagalica je jedan od boljih koje sam pogledao u zadnje vreme. Jeste da dvojka nije bas mnogo odmaknula od jedinice, ali meni to nije smetalo nimalo.

_________________
Balkane, Balkane, Balkane moj...
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa na kraju prvog dijela se moglo zakljucit da ce da naprave i drugi dio,pa posle na kraju drugog(izvanredan) vidise da ce da bude treci,pa ne zove se dzaba "Slagalica strave",to je sasvim logicno bilo,eto jedva cekam da vidi treci dio,sta su sad smislili
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I vrhunski, II malo bezveze, ali se nadam da ce III da ispravi sve to

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bhdba je napisao/la sledeće:
Nije samo to, nego sto su krenuli sa hororima, i ako primjetite skoro na svakom dvd pishe "based on true story", dakle tek ce sad mnoge stvari izaci na vidjeli, bar kroz film, one stvari koje mi neznamo.Very Happy


E u pravu si za ovo sto pise : based on true story....mada gomila tih filmova nisu ni primirisala stvarnim pricama....pogledajte npr film Amityvle horor....film je odlican...i takodje pise da je film radjen po istinitij prici,ali ne pise da je istinito samo 1-2 pocetna minuta filma ...ostalo su maltene sve gluposti..ni mrvica istine

Sto se tice trilogije SAW mogu da kazem da me je prvi deo prijatno iznenadio..ni drugi deo nije bio los,mada...poznato je da je drugi deo uvek bolji od originala,osim u nekim filmovima kao sto su (terminator 2,scream 2.....i jos neki....)...Mislim da treci deo nece razocarati......

_________________


Love don't let me go
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaooo saw 3 je boli glava, strava majke mi!Obavezno idete u bioskop da ga vidite
 
nikiv1984
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra! Jedva cekam! Prva dva su fenomenalna!
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je prvi mnogo bolji od drugog dela. Nemam hrabrosti da ga idem gledati u kinu, pa cu cekati da dodje na dvd Smile
 
MARKOsb
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 149
Mesto: sl.brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledo sam prva 2 i odlicni su
nadam se da je i 3 dobar ko prva 2

_________________
ni stara baba neda đaba
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> SAW III - Slagalica Strave 3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon