www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aleksandra Kovac
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Aleksandra Kovac Na vrh strane Na dno strane

Zanima me vase misljenje o njoj i novom albumu.Meni se jako dopada,kao i sve sto je do sada radila.Ima jako specifican i lep vokal i neobicnu pojavu.A da,zamalo da zaboravim - mislim da ima najbolje spotove kod nas(tu racunam i one iz perioda k2)

 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo mi je bila bolja dok je bila u grupi K2, ta vrsta pesama, Dabadamdam, Dzangl manija, Bicu tvoja devojka...
Ovo mi je vise kao neka kopija zapadnog stila Rolling Eyes
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam znao za nju ranije ali su mi jako doobre pjesme sa novog cda, ima jako dobar glas...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
kukicgoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 4
Mesto: Vrsac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, nazalost, novi album nisam bio u prilici da preslusam. Vidim da je u DL sekciji ali moram prvo da "zasluzim" kredit, jel' tako... AK je jedna od zanimljivijih licnosti sa domace muzicke scene. Ne samo zbog prijatne "vanjstine" i dopadljivih pesama vec i zbog cinjenice da se radi o izuzetno kvalitetnom i kompletnom autoru. Dakle, devojka je od oca nasledila sve sto treba da zna neko ko zeli ozbiljno i kreativno da se bavi muzikom. To je, uostalom, dokazala i u duetu sa sestrom Kristinom u okviru K2. Njen izuzetan kompozitorski rad je moguce proveriti i kroz razlicite primenjene forme te mislim da AK vec sada mozemo predvideti lepu karijeru...
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam cuo novi cd,ali je K2 bila jedna zaista dobra grupa. Ona je skolovana muzicarka,i to se uvek videlo. Nije njoj dzabe otac Kornelije!! Moracu da skinem cd pa cu da vam prenesem utiske. Ipak i pre toga mislim da ona i Mari Mari imaju najlepsi glas na nasoj estradi!
 
hedonista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 3
Mesto: subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam par pesama sa novog CD-a i mnogo su mocne. Smile
Zao mi je jedino sto ga ne mozes nabaviti u Subotici, ni legalno, ni divljaka. Sad A ono sto je do sada radila je izuzetno, mada se meni licno vise svidja Kristina. Wink
A ko ovo dopire do sestara K. onda samo napred devojke. 8)
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

K2 su bile jedna od najkavlitetnijih pojava svog vremena...AK novi album je odlican, pa neka je i kopija zapadnog black fazona...Bolje da bude kopija R'n'B zvezda aktuelnih nego nase estradne seljanije, koje zaista ima na pretek i svaki drugi zvuci isto Wink

_________________
 
rade1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 73

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Re: Aleksandra Kovac Na vrh strane Na dno strane

Meni je njen novi cd veoma mocan i ima super pesme.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najboljih pevacica na nasoj sceni...Jos nisam imala prilike da cujem sve pesme,ali ne sumnjam da su dobre... Exclamation
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 3:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Al si me kupio ti!'

Mnogo mi se dopada pesma, a i spot je mnogo simpatican.

Nadam se da je i ostatak albuma jednako dobar! Wink

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 4:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf...ona mi je smor živi...smorim se čim je vidim... Rolling Eyes

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sam ovu novu pesmu-Ti...lepa pesma....ona je u nekom svom fazonu...nije komercijala....sto ne znaci da mi se ne svidja...dobra je ova pesmica koju sam cula za ostale ne znam....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Aleksandra Kovac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon