www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sejtanov ratnik
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Sejtanov ratnik Na vrh strane Na dno strane

Za par dana ce biti premijera ovog domaceg horora. Zna li neko o cemu se, uopste, radi u filmu??? Naslov zvuci obecavajuce.


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Bizza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 55
Mesto: Beograd

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevolje uglavnom počinju kada se moćne stvari nađu u pogrešnim rukama.
Tako je Knjiga koja krije drevno zlo pala u ruke... Stanislavu.

To ne bi bio problem da je pomenuti Stanko dobar dečko koji pomaže staricama da pređu ulicu, a ne štreber-psihopata željan krvi drugara iz odeljenja koji su ga zezali.
Ali, zlo se ne da kontorlisati...

Nesreća bi možda i bila sprečena na vreme, da Betmen i Supermen pokrivaju teritoriju Beograda; ovako je sudbina sveta spala na Caneta, Tiću i Mirka – učenike Stankovog odeljenja sa punim paketom pubertetskih problema u svojim džepovima. Njih troje će se zajedničkim snagama probijati kroz džunglu odeljenskih dizelaša, polu-ludih profesora, napaljenih taksista, alternativnog pozorišta i izgladnelih vampira iz KST-a, samo da bi se suočili sa demonskim užasom koji vreba iz mraka drevne Srbije već nekoliko vekova, a koje čak ni Karađorđe i Knjaz Miloš nisu uspeli da obuzdaju.

Koja strana će pobediti, ne zna se; ali jedno je sigurno: neki učenici nikada neće dočekati matursko veče...

_________________
What We Do In Life, Echoes In Eternity...
 
Karakazan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je fenomenalan!

Gledao sam ga u bioskopu, narod se iskrivljivao od smeha. To u stvari nije horor. Više bih rekao da je reč o avanturističkoj tinejdžerskoj komediji sa elementima horora i fantastike nego o pravom hororu. U svakom slučaju film je super, a što je još važnije, ja nikada pre nisam video neki takav srpski film, dakle donosi i nešto novo. Još koliko vidim, film su snimili neki klinci, mladi diplomci sa FDU i brate ovi matori reditelji treba da se pokriju ušima pošto su ga klinci OTKINULI koliko je dobro!

_________________
IMA LI STA LEPSE NEGO DA SE GINE ZA OTADZBINU ?
IMA STRIKO. DA SE ZA NJU ZIVI. DA SE ZIVI ZA NJU.
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deluje mi obecavajuce! Drago mi je da su nasi filmovi konacno pobegli od onih slinih ratnih tematika, bilo da su u pitanju ex-yu ratovi ili NATO bombardovanje. Treba osveziti srpsku kinematografiju, i nadam se da ce ovaj film to i uciniti. Smile
 
Karakazan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako je bitno da se snimaju ovakvi filmovi. Nadam se da ce naici na odziv publike. Matematika je prosta. Snimace se ovakvi filmovi ako budu gledani. Vrlo jednostavno. Nadam se da ce to nasa publika ukapirati...

_________________
IMA LI STA LEPSE NEGO DA SE GINE ZA OTADZBINU ?
IMA STRIKO. DA SE ZA NJU ZIVI. DA SE ZIVI ZA NJU.
 
majasuperstar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 2
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je neshto najbolje ikada snimljeno kod nas!!!!!!!!stwarno je super!bila sam na premijeri,atmosfera je bila odlichna!!umirali smo od smeha... Very Happy Very Happy Very Happy fore su super,pricha je odlichna!!uradili su prawu stwar!!stewan je definitiwno najbolji i najperspektiwniji reditelj kod nas!!gluma je super!vuja je najbolji(cane)

"e zarkovicu udari me da se probudim"
ko je gledao,shwatice Very Happy

_________________
ja sam najlepsa i najsladja i najbolja i mozete svi da mi pljunete pod prozor....xe xe...volim vas
Smile
 
ariel.vs.ursula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram da pogledam film, iz ovih stopa idem u bioskop. josh od prve reklame rekla sam da je ovo nas film koji nikako necu propustiti, pa makar izasla razocarana iz bioskopa Very Happy
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Komedija s elementima fantastike je nov žanr u srpskoj kinematografiji. Za snimanje Ratnika korišćena je vrhunska Sony HD tehnologija, dok su u video postprodukciji kreirani digitalni efekti po vrhunskim svetskim standardima. Zvuk filma produciran je u dolbi sistemu, što mu omogućava da parira svim novijim holivudskim produkcijama. Ova tehnologija korišćena je i u velikim filmskim hitovima kao što su "Gospodar prstenova" i "Hari Poter". Zbog snimanja pojedinih scena iz prošlosti, ekipa filma putovala je u Istanbul, gde je snimila neke od najspektakularnijih kadrova u filmu.

U ovom zanimljivom projektu u epizodnim ulogama pojavljuju se Svetlana Bojković, Marko Nikolić, Branislav Lečić, Irfan Mensur, Petar Božović i Dragan Nikolić. Karađorđa glumi Marko Nikolić, Branislav Lečić glumi knjaza Miloša, a koscenarista Marko Mrđenović glumi šejtana, pod maskom koja se spremala punih sedam sati. Zanimljivo je da male uloge u filmu imaju i novinar Teofil Pančić, koji igra izbacivača iz KST-a, i Bora Čorba, koji igra taksistu.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čula sam da je film odličan i namjeravam ga pogledati čim budem imala priliku

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
majasuperstar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 2
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je stwarno super ljudi!!!gledajte ga,reklamirajte swuda!!powedite shto wishe ljudi mozete sa sobom!!!


owa poruka nije placena,goworim iz najbolje zelje da im film uspe.oni pucaju na gledanost 1 000 000 ljudi,tako da....hajde da im pomognemo!!
od nastanka ideje do poslednje klape je proshlo 7 godina,ne mozete da werujete koliko owo njima znachi!!

_________________
ja sam najlepsa i najsladja i najbolja i mozete svi da mi pljunete pod prozor....xe xe...volim vas
Smile
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i zvanicnog sajta filma KLIKNI OVDE mozda ce vam biti od pomoci. Tu imate sve informacije, a kako cujem dobro je prosao i kod publike.

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vo stvarno obecava...konacno domaci film koji nema veze sa ratovima, politikom, nemastinom i sl temama koje su vec do u nedogled obradjivane...moram ga pogledati

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Sejtanov ratnik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon