www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko cesto obarate sistem???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
therkon_xxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 114
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

Na dva tri meseca... Cim pocne malo da baguje ja ga odma obaram i instaliram novi... Nekom mojom logikom ako mi komp baguje koci... izgubicu za mesec dana vise vremena nego da ga za 2 sata reinstaliram....


_________________
xxx
 
kymma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 22

indonesia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Kod mene obaranje sistema se retko desava, jer ono znas na koje satove smes a na koje ne... Valja to raditi ali ne stalno, moja je sreca sto imam stari komp (za ono sto meni treba ovo je odlicno) i imam 40Gb-a Hd-a tako da i ako ga oborim ne gubim mnogo Smile Inache oni koji imaju preko 300Gb-a njih mi je sttvarno zao kada obaraju sistem Smile
 
Marlon Brando
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom u 2-3 meseca

_________________
Devojka će živeti... starac će umreti... poštena trampa
 
nesa_gajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obicno mi ne traje duze od 2 meseca.
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam koristio nemacki Windows Xp bogami redovno ( svaka 3 Meseca ) .
Ali to je neka verzija bila gde smo drugovi i ja izbacili seriski broj i dodavali sami service pack 2.

Ali odkad koristim ovaj Engleski koji sam kupio u Scg sistem mi radi vec jedno godinu dana skoro bez broblema i to kao XP Prof bez service pack je to nikome i netreba .

Ono sto je vazno moze se i posebno skinuti Wink

_________________
 
Siljo1234
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 55
Mesto: Nigdjezemska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA reinstaliram windowse u prosjeku svaka 2 mjeseca jer se naseru oni je**** spywarei i sl!

_________________
Cuj kaj da ti velim! Smile ne?
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada osjetim da sistem zagusi, a to je dosta i od instaliranja mnogobrojnih programa, softwarea, testiranja i onda napunis registre svacim i *ebiga onda moras, a desi se nekad i po pola godine da ga ne formatiram, mrzi me nekad Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prosjeku jednom godišnje...

_________________
Република Српска
 
GolmanBoki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obaram ga jednom na svaka otprilike 3-4 meseca
 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 7:25 am    Naslov poruke: Re: Koliko cesto obarate sistem??? Na vrh strane Na dno strane

tomislavjancic je napisao/la sledeće:
Ja ga u proseku obaram makara jedanput u dva meseca, jer virusi su cudo stvarno, uniste ti komp dok si rekao piksla.
Mada bi sve trebalo da se ima na CD ovima u slucaju nekog kvara ne daj boze.


Ako imas dobru zastitu onda nemas potrebe da formatiras. Ja vishe to odradim radi 500 instalacija koje izvrsim u pola godine,m a radi virusa, nesjecam se kad sam zadnji put imao sa tim problemom, kao i sa spyware..Very Happy
 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedanput mjesečno, ali nekad mi se ne da pa bude i par mjeseci.
 
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom u 7 do 15 dana

_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Koliko cesto obarate sistem??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon