www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko cesto obarate sistem???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Jednom u 7 do 15 dana

To je vec previse


 
spider88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 7
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sve zavisi! Nekad mi se desi da oborim sistem cishto iz dosade i po 3-4 puta sedmicno, a ponekad ga ne obaram mesecima! To radim chisto da ga malo ubrzam, a virusa se ne cimam jer imam NOD32, cuo sam da je NAJDOBAR! Nadam se da Vista nece imati problema kao XP pa da necemo morati da instaliramo novi sistem svaka 3 meseca da bi ubrzali njegov rad! Pozz svima from Spider UE
 
Chain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam da mi sistem sto duze traje. Ali ako pocne da zeza odma pada jedan format c.
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se cesce podize sistem i radi FORMAT C:, sve se vise skracuje radni vek HDD-a...

Zasto?

Zato sto on radi po principu RW diska...Dakle moze se desiti da mozete da ga prepisete 100x a moze da pukne i posle 2 formatiranja...Zbog toga nije toliko preporucljivo...Ja sam jedan ubio tako i sada sistem dizem na 3 meseca, a dizao sam na 10-15 dana...

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
Phoenix990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 27
Mesto: Beograd - Paviljoni

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako lepo je obarati sistem, za one koji vole da budu pedantni, i da imaju cis sistem, bez djubreta, virusa etc.

S druge strane onaj ko ima dosta hardvera...ko ce bre da instalira onolike drivere?!
 
nikoljupco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 29 Dec 2006
Poruke: 47

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedanput mesecno, a nekad i cesce.
 
Do'Urden
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo retko...Ma nema sanse da instaliram sve na novo, tu potrosi citav dan. To mi je glupost formatirati disk cim ti se racunar malo uspori...uzmi instalisi antivirus, neki dobar defragment diska, system mechanic i miran si tj. neces imati potrebe da ga formatiras.

_________________
 
Vlastimir@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Maj 2007
Poruke: 40

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad mi baš uspori komp.
Nisam zadnje tri godine. Valjda mi je ovaj antivirus dobar.

_________________
Samo jedan može biti najboli a to nisi ti
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom u kompu drzim ono sto mi treba... i znam sta sve moj komp moze da podnese... retko ga opterecujem... svesno obaram sistem samo kad mi dodje da ga malo osvezim... to se bas retko desava jer mi je za to potrebno vreme... inace i bez toga dobro radi...
ponekad mi se desava da zakacim neki virus, i ako antivirus odmah ne pomogne iz momenta obaram sistem...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kako kad ali u prosjeku svako pola godine. Nije samo zbog virusa, vise zbog testiranja svakojakvih programa, hardvera, jednostavno se masina zaglupi, registry se nakupi svega i svacega pa nekada vise nista ne moze pomoci osim fresh copy sa potpunim formatiranjem diska. Instalacioni diska c: je zaseban 20 GB a drugi hard od 150 GB je sam svoj i na particijama. Tako da u sustini nista na disku c: ne drzim od podataka pa mi reinstall ne predstavlja problem. Osim naravno vremena. I drzim se klasike CD po CD - stara navika jer to mi uzivancija. Ne preferiram Ghost iako ga imam uradjenog.

_________________
veni - vidi - vici

 
loshMI88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2007
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1-om u 6 meseci, uglavnom zbog usporenog rada racunara. Wink
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad.
Nema potrebe.
Nije mi nikad ni sam pao.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Koliko cesto obarate sistem??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon