www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko dugo...pa dati ???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Koliko dugo...pa dati ??? Na vrh strane Na dno strane

U svakoj vezi je u pitanju i sex...a sad mene zanima koliko dugo ste sačekale dok niste dale svojim momcima Question
Koliko dugo su vaši momci čekali na vas Question Question


 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj decko ceka vec 4meseca Smile

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi moji mladici pre moje 18 godine su cekali i nacekali se i dzabe cekali Mr. Green jer sam smatrala da pre svog punoletstva ne treba da stupam u seksualne odnose,sto bih i tebi toplo preporucila Wink
E, a kada postanes punoletna i sposobna da se sama na sopstvenu odgovornost,suocis sa nekim mozda nezeljenim posledicama,to vreme je onda tvoj izbor...
Cinjenica je samo da se ne treba preterano "femkati" ako nesto stvarno zelis,misleci da ce te decko ceniti vise,ukoliko prodje vise vremena do vaseg prvog odnosa Very Happy
Mozes ga ti pustiti i vecnost da ceka,ali ako ste oboje dovoljno zreli,ako se volite i privlacite
jedno drugo,nema svrhe dugo cekati.Jer sve sto dragi ti muskarac ne dobije od tebe,potrazice vrlo brzo od druge Very Happy Ne zato sto te ne voli,vec zato sto je to normalna ljudska potreba Rolling Eyes
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ovaj decko ceka vec 17mj....Ooops Very Happy
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sa svojim deckom spavala posle 6 meseci zabavljanja u 17 godina i uopste se ne kajem. Mislim da nije bitno da li ces da uradis pre punoletstva vec koliko ti je stalo do te osobe, da li ga volis i najbitnije od svega je da mu verujes jer samo tako mozes u potpunosti da se opustis.

_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo potpisujem Dacu za ono sto je rekla jer se najezim na klinke i balavice koje misle da je dovoljno da se nafrakaju i izgledaju starije i da su sa nekim balavim godinama 15-16 god i sl. spremne za sex a pojma nemaju gde udaraju...E sada... ja sam nekada cekala i pola godine, mada u kasnijim fazama, bilo je trenutaka kad nismo cekali uopste, jednostavno trenutak je bio takav, i nisam ja prva zelela da cekam...

_________________
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa prvim deckom nisam imala odnose prvih godinu dana...
Malo je tu bilo okolnosti, malo straha, ali na kraju je sve ispalo ok i bas onako kako treba...
Inace kod mene to vreme varira.
Nekada po par meseci, nekada po par dana...Sve zavisi sta osecam prema doticnoj osobi.
 
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo moj momak mene čeka več 6 meseci i još nismo....jer mi to zaisto nešto znači...Samo daco kakva je razlika u 17 godina ili u 18 godina ?? Evo ja ču sada biti za mesec dana 18....kakva če mi biti razlika ili sada ili za mesec dana?
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 18 mozes da abortiras bez pristanka roditelja Mr. Green
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lela17 je napisao/la sledeće:
.Samo daco kakva je razlika u 17 godina ili u 18 godina ?? Evo ja ču sada biti za mesec dana 18....kakva če mi biti razlika ili sada ili za mesec dana?


Draga,videh godine,ali nisam znala kada punis 18...u tvom slucaju,to i nije toliko bitno.Bilo je napisano zbog toga sto devojcice danas vrlo rano stupaju u sexualne odnose.
Moja prijateljica radi na GAK N.front ovde u Beogradu.Nemas pojma koliki je broj tih devojcica koje u pratnji mama dolaze da bi uradile kiretazu Confused

Zbog toga smatram da pre svog punoletstva devojke nebi trebale imati odnose,vec tek kada postanu punoletne i sposobne da se nose sa nezeljenim posledicama do kojih moze,ali ne mora doci....Nadam se da me razumes Wink

Kada postanes komletno psihofizicki spremna za to,kazem to vreme zavisi od tebe i od onoga sto osecas.
Da li ce to biti mesec,6 meseci ili godina...to zavisi iskljucivo od tebe i tvog partnera,ali opet se ponavljam ako to zelis i smatras ispravnim,nepotrebno je produzavati vreme cekanja zbog straha da ce tvoj decko imati lose misljenje o tebi...U smislu "ona je laka,odmah mi je "dala"..itd...To kada ces i kome ces se podati treba da bude tvoja procena,jer ti najbolje znas kakav je tvoj decko i koja vas osecanja vezu Wink
 
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daca je napisao/la sledeće:
Draga,videh godine,ali nisam znala kada punis 18...u tvom slucaju,to i nije toliko bitno.Bilo je napisano zbog toga sto devojcice danas vrlo rano stupaju u sexualne odnose.
Moja prijateljica radi na GAK N.front ovde u Beogradu.Nemas pojma koliki je broj tih devojcica koje u pratnji mama dolaze da bi uradile kiretazu Confused

Zbog toga smatram da pre svog punoletstva devojke nebi trebale imati odnose,vec tek kada postanu punoletne i sposobne da se nose sa nezeljenim posledicama do kojih moze,ali ne mora doci....Nadam se da me razumes Wink

Kada postanes komletno psihofizicki spremna za to,kazem to vreme zavisi od tebe i od onoga sto osecas.
Da li ce to biti mesec,6 meseci ili godina...to zavisi iskljucivo od tebe i tvog partnera,ali opet se ponavljam ako to zelis i smatras ispravnim,nepotrebno je produzavati vreme cekanja zbog straha da ce tvoj decko imati lose misljenje o tebi...U smislu "ona je laka,odmah mi je "dala"..itd...To kada ces i kome ces se podati treba da bude tvoja procena,jer ti najbolje znas kakav je tvoj decko i koja vas osecanja vezu Wink


Ma razumjem te šta želiš kazati...Pa jest istina dan danas i 12 godišnjice stupaju u sexsualni odnos,vrlo brzo! A niko ne pomisli na loše strane toga...na posledice! Dosta ovih devojčica i zatrudni zato što ne pomisliju! Mogu samo da pomislim koliko jih dodje da prave abortis.

Upravu si ti ja se sa tobom potpuno slažem šta se tiče toga! A ima dosta djevojka koje to učine zbog društa ili svog momka...znam jednu curu što je imala svoj prvi spolni odnos samo zbog toga što su sve njene kolegica to radile a ne zbog toga što je ona to željela.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nije cekao dugo, nekih mesec dana. Oboma nam je bio prvi put i zaista smo to uradili iz ljubavi. Eto sada smo i u braku! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko dugo...pa dati ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon