www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko dugo...pa dati ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jelenaO5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2008
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepune tri nedelje i onda nakon četiri meseca venčanje i sada nakon tačno pet godina braka još uvek zajedno.Nema tu pravila...
Dođe to samo od sebe.....


 
celly988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to devojkama koje više nisu nevine i ne predstavlja nesto o čemu razmišljaš kad,kako,gde...
Jednostavno se dogodi samo od sebe.
Neki ljudi se više privlače,neki manje...
Sve je to individualno koliko treba da se čeka....
Svako ko je dovoljno zreo psihofizički zna to sam za sebe....nema pravila.....
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 11:30 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

do sad asam apsolutno sa svakim deckom raskinula zato sto nije hteo da cek,smatram da mi jos nije vreme i to ce biti kad ja budem htela i kada budem 100% sigurna u tog decka,kome smeta od njih nek traze one koje ce mu odmah dati,ako im je tako lakse,naci ce se neki normalan
 
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_breskvica je napisao/la sledeće:
Ovaj moj nije cekao ni 3 dana.... ali vec smo 8 godina zajedno... osetila sam da treba snjim to da uradim i nisam cekala vise ni dan.... nisam pomislila da ce on pomisliti da sam laka,zato sto mi je bio prvi sa kojim sam legla u krevet,a nisam ni pomislila da ce me ostaviti... Valjda svaka devojka zna da li je taj mladic sa njom zbog sexa ili nije... A opet ima devojaka koje cekaju i po godinu dana pa kada spavaju sa mladicem posvadjaju se oko gluposti i raskinu,a one pomisle samo je spavao samnom i ostavio me... odma kazu iskoristio me je,a zasto ne pomisle da si ga mozda bas ti iskoristila,a ne on tebe...... Wink Wink


Hhahhahhahaaaa... ovo je moja prica... Ja sam sa mojim (sadasnjim) spavala vec treceg dana, ali smo zato vec dve i po godine zajedno i u ozbiljnoj smo vezi... I opet... ne postoji pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.

_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2011 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je vreme za prvi seks s novim dečkom


Mnogima se seks sa novim dečkom jednači sa prvim seksualnim iskustvom. Iako je reč o istom činu koji smo praktikovali u svojoj ljubavnoj prošlosti, s novim muškarcem je poseban, drugačiji, novi i prvi. Postoji li odgovarajuće vreme za to?



I dok je nekim ženama potrebno da upoznaju novog partnera kako bi mogle da mu se predaju, druge itekako umeju da uživaju u seksu sa strancem kojeg su to veče upoznale, i kojeg verovatno više nikad neće videti. Rezultati istraživanja koje je sproveo sajt Blic, a u kom je učestvovalo 10.180 ljudi pokazuje da čak 22.3 odsto ispitanika ima sekaulani odnos posle prvog sastanka, a 28.9 odesto nakon nedelju dana. Pokazalo se i da 30,2 odsto stupa u odnos nakon mesec danan. a njih 18.4 je reklo da u odnose ne treba stupati pre braka. Evo odgovora na neke od najvažnijih pitanja, da li seks može da odredi odnos, šta sve može da se krije iza rizičnog ponašanja i da li postoje izuzeci...

DA LI SEKS MOŽE DA ODREDI ODNOS
Univerzalno pravilo ne postoji. Da postoji, ljubav i seks bi bile veoma jednostavne pojave koje zadovoljavaju sve nas. Kao što znamo, ljubav je sve samo ne jednostavna. Ali generalno gledano, veća je verovatnoća da će vaš odnos ostati čista zabava ako se seks dogodi na prvom ili trećem sastanku.
- Olako stupanje u seksualni odnos je često odraz karakternih crta poput: nezrelosti, impulsivnosti, neodgovornosti, kod mnogih još uvek i neinformisanosti.
Adekvatno seksualno vaspitanje i obrazovanje su, stoga, prema mom mišljenju, obaveze ovoga društva prema svakom njegovom pojedincu, pogotovo mladom i po životnom dobu vulnerabilnom. Zdravlja uopšte radi. Brzo stupanje u seksualni odnos, nakon površnog poznanstva, seksualni odnosi bez adekvatne zaštite, kao i česta promena partnera su, u svakom slučaju, odraz neodgovornog ponašanja u odnosu na drugoga, kao i u odnosu prema sebi samome - objašnjava mr scii med dr Danijela Tiosavljević Marić, psihijatar.
To naravno ne treba da bude vodilja koja će vas terati da zadržite svoje porive pod lancem. Ako zaista želite seks s tim zgodnim frajerom, zbog čega biste se ustručavali da mu to i pokažete, a na kraju da to i uradite?
Ali budimo realni. Kao što ćete vi verovatno pomisliti za dečka koji spava sa devojkom na prvom sastanku, da ne želi da se veže nego da samo želi zabavu za jedno veče, takav utisak ćete verovatno i vi ostaviti na njega. Sem toga naša sagovornica smatra i sledeće:
- U nekim slučajevima u pitanju je i maskirani izraz potrebe za samopovređivanjem (maskiran izražavanjem kroz sferu seksualiteta koja podrazumeva uživanje)- obzirom da je u pitanju svesno i namerno ulaženje u situaciju rizičnu po zdravlje. U skladu sa rečenim treba ponovitii i zapamtiti da ne postoje rizične grupe, već rizično ponašanje.

IZUZECI POSTOJE
Naravno brojni su primeri da se i nakon seksa na prvom sastanku može razviti duga i kvalitetna veza. Ali istina je da, nakon što upoznamo novog muškarca, nakon što nam se uvuče pod kožu, prvi seks s njim ima veće značenje, jer mi prema njemu osećamo mnogo više od čiste fizičke privlačnosti.
- Upoznajte partnera u meri u kojoj će vam iskustvo seksualnog odnosa doneti ekstazu, ali i mir i okrepljujuće zadovoljstvo. Upoznajte ga dovoljno da, čak i ako veza ne preraste erotski karakter, se njega i sa njim proživljenog iskustva sa zadovoljstvom i kasnije sećate - kaže Tiosavljević Marić.

ODLUKA JE VAŠA
Kada ćete po prvi put imati seks s novim muškarcem ne treba da bude pod uticajem spoljašnjeg sveta. Vi sami odlučujete i pri tom slušajte svoje potrebe, želje, ali i srce. Nemojte da se kajete zbog svojih odluka. Ali imajte na umu, da ako vam se zaista sviđa taj muškarac i želite s njim budućnost, možda bi ipak trebalo da prve izlaske završite sa poljupcima.
- Socijalna sredina nameće standarde ponašanja u odnosu na koje nas i etiketira, ocenjuje. Oni jesu bitni jer proističu i iz ljudskog iskustva. Bitne su i reči, saveti, razmene sa bliskim ljudima. No, bitnije od svega navedenog je vaše mišljenje o vama samima, sopstvenim osećanjima i sledstvenim postupcima. Ukoliko vaš Ego-ideal, kao skup idealnih osobina kojima težimo, opravdava vaše odluke, te vas nagrađuje mirom “pre” baš kao i “posle”, uživaćete bez kajanja - dodaje Tiosavljević Marić.

{Zena}

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2011 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na ovoj mi temi nije potrebna psihologija. Uvijek sam instiktivno i svjesno znala šta želim i tako se i događalo. I to je neka vrsta talenta.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko dugo...pa dati ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon